Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

301: Konserwacja podłóg lakierem
Zadbanie o czystość w naszych domach jest podstawą do tego, aby nic z biegiem nawet lat nie miał szans się w nim zniszczyć, a tym samym, aby każda jedna czynność, którą wykonujemy, była poprzez nas dokładnie przemyślana, gdyż wtedy będziemy mieć głęboką z szans na działania, jakich jesteśmy pewni.

302: Gdzie stosować panele laminowane
Istnieje wiele ciekawych opcji, kiedy chodzi o nakrycie, a tym samym wykonanie podłogi. Jedne z nich są bardziej ciekawe, a inne mniej, dlatego też koniecznie należy starać się, aby każda z takich możliwości była dla nas faktycznie idealną i miała pełne rozeznanie wśród tego, co na daną chwilę wykonujemy.

303: Jak przywrócić starym deskom podłogowym dawny blask
Zmiana starych desek, nie jest procesem, który udaje się zrealizować w pięć minut. Należy na niego poświęcić wiele czasu, a także postarać się o zrealizowanie takiego planu, który szczególnie się wielu będzie mógł spodobać.

304: Doskonałe pomysły na aranżacje!
Nie każdy człowiek ma pomysł na to, jak udekorować swój dom. Nie ma się co temu zresztą dziwić – jest to bowiem sprawa bardzo skomplikowana.

305: Wymiana paneli podłogowych
Panele są jednym z elementów, które dość szybko można dopasować do obojętnie jakiej podłogi. Najważniejsze jest to, aby jeśli jest to parter, nie była ona usta pod spodem, gdyż panele muszą się dość mocno trzymać.

306: Marzenie o salonie kąpielowym
Kobietę tak łatwo uszczęśliwić. To właściwie żaden problem – wystarczy zadbać o to, by w pięknym domu miała pałacowy salon łazienkowy. Banalne!

307: Oświetlenie do salonu
Każdy z nas uwielbia wspólnie spędzać czas ze swoimi znajomymi. Nie jest to łatwe zadanie głównie ze względu na to, że nie mamy w dzisiejszym świecie dla siebie odpowiedniej ilości wolnego czasu.

308: Industrial w łazience
Łazienka może być nietypowa. Ci, którzy uwielbiają eksperymentować z wystrojem, chętnie szukają nowych wyzwań. Styl industrialny dominuje w modnych i nowoczesnych loftach.

309: Nietypowe toalety publiczne
Wydawałoby się, że najdziwniejsze publiczne toalety można znaleźć w PKP. Znają je wszyscy, ale nie każdemu udaje się ich uniknąć. Jednak cywilizacja potrafi pozytywnie zaskoczyć nawet w tym miejscu. Oto kilka przykładów.

310: Wybór projektu łazienki przez profesjonalistę
Idąc do biura projektowego, zazwyczaj mamy określone wymagania względem naszej łazienki. Wiemy co byśmy chcieli w niej umieścić, jednak brakuje nam pomysłów na aranżację.


Strona 31 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl