Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

281: Łazienka przyszłości
Frankfurcki Insytut Badawczy przeprowadził ciekawe studium na temat zmiany funkcji łazienki we współczesnym świecie. Wnioski z niego płynące będą miały wpływ na życie każdego z nas.

282: Jak powiesić obraz lub plakat bez gwoździ?
Masz w domu jakiś ciekawy obraz czy też plakat, który chciałbyś umieścić na ścianie? Nie ma jednak możliwości, aby zrobić to dzięki tradycyjnej metodzie, czyli przybiciu do ściany gwoździa, a następnie powieszeniu ich na nim?

283: Dlaczego warto wybrać wysokiej jakości wyposażenie łazienek?
W łazience co prawda w ciągu dnia nie spędzamy dużo czasu. Nie znaczy to jednak wcale, że w związku z tym należy przeznaczać na ich wykonanie mniejszą ilość pieniędzy.

284: Kwestie, o których warto pamiętać, wybierając WC
Wyposażenie łazienki powinno być zawsze najlepszej jakości i spełniać wszystkie swoje zadania. Dotyczy to również kompaktowego WC, więc warto wiedzieć, na co powinno zwracać się uwagę, wybierając tego rodzaju produkty.

285: Jak wymienić syfon pod umywalką?
Gdy chcesz zamontować nowy syfon pod umywalką, ponieważ ten starszy jest już zniszczony i zamiast spełniać swoje zadanie, tylko kapie z niego woda, wówczas możesz naturalnie powierzyć to wszystko specjalistom.

286: Jak odnowić meble do łazience?
W łazience masz już kilkuletnie meble, które nie wyglądają już zbyt ciekawie? Wiadomo, że łazienka nie jest zbyt dobrym miejscem do tego, aby ustawić w niej drewniane meble, ponieważ panuje tam podwyższona wilgoć i są one wobec tego bardziej narażone na rozmaitego rodzaju uszkodzenia.

287: Baterie łazienkowe – na co zwracać uwagę przy ich kupnie?
Potrzebne są ci odpowiednie baterie łazienkowe do swojej łazienki? Nie wiesz jednak, na które zwrócić uwagę w sklepie?

288: Gdzie kupić tanie akcesoria prysznicowe?
Zastanawiasz się nad kupnem odpowiednich akcesoriów prysznicowych? Możesz przebierać w rozmaitych ofertach i zawsze znaleźć dla siebie coś potrzebnego, niezależnie od tego, czy chodzi o nowy wąż prysznicowy czy też o zakupienie całego zestawu pod prysznic włącznie ze specjalnymi koszyczkami do przechowywania kosmetyków. Jak jednak wyszukać tanie akcesoria tego rodzaju?

289: Po prostu fajna i bezpieczna łazienka
Mając na względzie praktyczne urządzanie naszej łazienki powinniśmy zwracać uwagę na rodzaje i kolory wodoodpornych farb ściennych, wannę, umywalkę, natrysk , bidet, wc, czyli wszystko to co składa się na armaturę łazienkową.

290: Wanna to podstawowy szczegół twojej łazienki
Kto nie śnił w dzieciństwie o pięknej wygodnej wannie a do tego z hydromasażem. Są dzieci, które o niej wcale nie muszą marzyć, bo odkąd pamiętają taka wanna była i jest ozdobą w ich łazienkach. Kto zadbał w porę o luksus takich kąpieli już z nich raczej nie zrezygnuje.


Strona 29 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl