Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

271: Tynk dekoracyjny – gdzie go kupić?
Jednym z najpopularniejszych produktów, które znajdziemy dziś w sklepach budowlanych jest bez wątpienia tynk dekoracyjny. Służyć on może wielu celom, jednakże najczęściej stosujemy go do pokrywania ścian wewnętrznych w czasie remontów i rearanżacji wnętrz.

272: Akcesoria łazienkowe najwyższej jakości
Remont łazienki pochłania zazwyczaj bardzo wiele czasu oraz pieniędzy. Potrzeba także wiele pracy – szczególnie tej związanej z wnoszeniem wybranych akcesoriów łazienkowych takich, jak kafelki, armatura, czy też materiały do ich montażu.

273: Wyposażenie kuchni
Każdy człowiek ma w domu kuchnię. Owo pomieszczenie jest niezbędne i dzięki niemu można normalnie funkcjonować. W nim przygotowujemy posiłki, bez których przecież nie da się żyć. Jak się okazuje, kuchnia jednak musi być odpowiednio wyposażona, aby mogła być funkcjonalna. Jakie więc elementy są w tym przypadku niezbędne?

274: Nowoczesne wyposażenie łazienek
Choć wydawałoby się, że w łazience nowoczesna technologia niewiele już może zmodernizować, to jednak rzeczywistość cały czas nas zaskakuje. Nawet tam znalazło się dla niej pole do popisu.

275: Gdzie szukać inspiracji dla aranżacji naszych wnętrz?
Nie zawsze możemy sobie pozwolić na wielką willę z basenem, ale w każdym absolutnie przypadku możliwe jest poprawienie naszych warunków mieszkaniowych poprzez dokonanie odpowiedniej aranżacji wnętrz.

276: Gdzie szukać inspiracji dla aranżacji wnętrz?
Kupienie mieszkania czy domu jest dzisiaj jedną z najważniejszych decyzji podejmowanych w życiu. Wydawałoby się, że taką decyzją, powinno być na przykład małżeństwo, jednak w praktyce ceny mieszkań, jakie są wysokie, powodują, że większość osób zwraca większą uwagę na to z kim weźmie kredyt mieszkaniowy.

277: Łazienka w stylu pop-art
Łazienka, biel i stonowane kolory są świetną bazą i wyzwaniem dla stylu POP-art. Styl ten, zapoczątkowany przez Andy'ego Warhola do dziś jest kultowy i rozchwytywany. Warto więc trochę zaszaleć i ubarwić swoją codzienność.

278: Jak nie łóżko, to materac
Od dawna to wiadomo, łóżko to nie tylko zbędny mebel w domu. Nawet jeśli śpimy po dwie godziny na dobę, powinniśmy mieć wygodne miejsce do spania.

279: Małe łazienki to jednak duży problem
Kłopot z małą łazienką wygląda tak, że pasuje tą niedużą powierzchnie wykorzystać maksymalnie, aż do barier absurdu. Szukamy rozwiązań funkcjonalnych i łączących wiele elementów na raz.

280: Prostota w łazience, czyli minimalizm
Minimalizm, czyli sztuka minimalna rozwinął się w latach 60. XX wieku. W minimalizmie, jak sama nazwa wskazuje występuje ograniczenie środków ekspresji. Termin ten zawędrował też do architektury, przez co mamy architekturę minimalistyczną, której efekty możemy oglądać również w łazience.


Strona 28 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl