Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

261: Rodzaje wanien
Wanna obok kabiny jest podstawowym wyposażeniem każdej łazienki. Zazwyczaj jest biała, akrylowa i albo prostokątna albo zaokrąglona. Tymczasem na tym wybór się nie kończy. Jeżeli urządzamy dom ze świadomością każdego metra kwadratowego wybór wanny staje się niezwykle istotny.

262: Modne podłogi
Wybór podłogi jest nierzadko nie lada wyzwaniem. Musimy dopasować odpowiedni materiał, kolor i fakturę. Producenci, wbrew pozorom, nie ułatwiają nam tego zadania. Dlaczego? Ponieważ wypuszczają na rynek coraz to więcej nowych propozycji. Jakie podłogi są teraz w modzie?

263: Jak dobrać odpowiednie oświetlenie?
Dobre światło w domu to same plusy. Działa zbawiennie na nasze zdrowie, na nasz nastrój, staje się nieodłącznym elementem wystroju naszego domu czy mieszkania.

264: Jak wybrać pościel do sypialni?
Aranżując sypialnię należy pamiętać o odpowiednim wyborze pościeli. Ten istotny element nie tylko wpłynie na estetykę naszej sypialni, ale też odegra znacząca rolę w kreowaniu atmosfery w tym pomieszczeniu. Na co zwrócić uwagę wybierając pościel do sypialni?

265: Przygotowanie nowego domu do zamieszkania
Jeśli zamierzamy wprowadzić się do nowego domu, który właśnie wybudowaliśmy, czy kupiliśmy, musimy wykonać wiele prac dostosowawczych, czyli wykończeniowych, by móc z takiego domu korzystać.

266: Przygotowanie wnętrza kuchni i łazienki
W każdym domu jednymi z najważniejszych pomieszczeń są kuchnia i łazienka. W kuchni przechowujemy pożywienie, ale przygotujemy również posiłki, a często również je spożywamy. W łazience dbamy o higienę osobistą.

267: Dlaczego wybieramy wannę?
W przypadku wyboru przed jakim stoimy, dotyczącego kupna wanny czy też prysznica, najlepiej jest się zdecydować na oba te obiekty. Nieraz jednak niewielka powierzchnia łazienki nam to uniemożliwia, a więc człowiek ma problem i dylemat. Musi przemyśleć korzyści, jakie będą do niego płynąć po zakupie prysznica, oraz korzyści płynące z użytkowania wanny. Jakie więc zalety ma wanna i jak silne one są, że pomimo wielu wad tego obiektu, decydujemy się na nią?

268: Po co nam łazienka
Każde pomieszczenie, które posiadamy w domu, ma jakieś swoje przeznaczenie. Niektóre z nich traktujemy jako obowiązkowe, zaś inne tworzymy dla własnej wygody czy też dla własnych pasji.

269: Tylko dla mężczyzn
Pomijany z lekceważeniem, traktowany po macoszemu, omijany szerokim łukiem nie tylko przez przedstawicielki płci pięknej. Pisuar, bo o nim mowa, kojarzy się z toaletami publicznymi tudzież barami nocnymi, do którego ustawiają się długie kolejki męskiej populacji.

270: Sprzęty w łazience
Wyposażenie łazienki decyduje o funkcjonalności tego wnętrza, wpływa także na jego wygląd. Jakie wyposażenie jest niezbędne w naszej łazience? Na co należy zwrócić szczególną uwagę podczas urządzania tego wnętrza?


Strona 27 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl