Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

251: Małe mieszkanie – jak urządzić?
Rynek mieszkaniowy jest dzisiaj bardzo kosztowny, dlatego nie można się dziwić, że zdecydowana większość ludzi decyduje się na kupienie stosunkowo niewielkich mieszkań. Mniejsze mieszkanie jest bowiem również zdecydowanie tańsze.

252: Historia lustra
Lustro to przedmiot, którego nie może zabraknąć w żadnym domu. To bardzo funkcjonalny, a także piękny element wystroju wnętrza. Jaka jest jego historia?

253: Co trzeba wiedzieć zanim założysz fototapetę
Chcąc otrzymać fototapetę musisz koniecznie oszacować ile tej fototapety będziesz potrzebował, tzn. jaka powierzchnia Cię interesuje. Jest to ważne zwłaszcza wtedy kiedy planujesz założenie fototapety złożonej z kilku fragmentów.

254: Gdzie najłatwiej znaleźć materiały budowlane?
W dzisiejszych czasach sporo osób podejmuje się samodzielnej budowy domu. Najczęściej decyzję taką podejmują mężczyźni, gdyż budowa domu, to jedna z trzech rzeczy, jakie każdy mężczyzna powinien w swoim życiu zrobić. Dwie pozostałe to oczywiście posadzenie drzew oraz spłodzenie syna.

255: Jak wizualnie ocieplić wnętrze
Wyposażając mieszkanie często staramy się, by nasze wnętrze było ciepłe i przytulne. Efekt ten można uzyskać wizualnie. Jak? Jest na to kilka sposobów.

256: Wyposażenie łazienki
Łazienka to miejsce, w którym spędzamy czas każdego dnia. Jest miejscem załatwiania najpilniejszych potrzeb, odświeżenia i przygotowania do nadchodzącego dnia. Jakie więc najważniejsze elementy powinny się znaleźć w łazience, aby zapewniły nam komfortowe jego korzystanie?

257: Podłogowe trendy
W aranżacji wnętrz bardzo ważne jest, by były one zgodne z panującymi trendami i prezentowały się nowocześnie. Dotyczy to także podłóg. Niby bardzo przyziemna sprawa, ale tak się składa, że także w wyborze podłóg można kierować się modą. Co jest trendy teraz?

258: Dekoracje na Halloween
Halloween to wielkie święto celebrowane ostatnio również w Polsce. Jest to dobra okazja, aby nasze mieszkanie zmieniło się z przytulnego gniazdka w mroczny zakątek ciemności. Jak zatem udekorować pomieszczenia, by nabrały halloweenowego charakteru?

259: Biała łazienka. Zalety i wady
Biała kolor to częsty wybór w przypadku urządzenia łazienki. Jednak zanim zdecydujemy się na jego zastosowanie należy prześledzić wszystkie za i przeciw temu wystrojowi łazienki.

260: Jak urządzić pokój nastolatce?
Przychodzi taki czas w życiu naszych dzieci, gdy starają się choć trochę usamodzielnić i zacząć podejmować własne decyzje. Zaczyna się od własnego stylu ubierania i aranżacji pokoju. Ciężko jest walczyć ze zbuntowaną nastolatką, która chce na swój własny sposób urządzić swoje królestwo.


Strona 26 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl