Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

241: Solidność i jakość - pisuary
Łatwo zauważyć, że dla zdecydowanej większości ludzi wysokiej jakości produkty przemawiają o wiele lepiej niż te kiepskie, słabe i niezbyt interesujące.

242: Baterie łazienkowe - co i jak?
Czy wybranie stosownej do naszej łazienki lub kuchni baterii jest łatwe? Nie można tak powiedzieć. W zdecydowanej większości przypadków wybór takiego elementu jest co najmniej trudny.

243: Gdzie kupować meble łazienkowe?
Jeśli nie wiesz gdzie zakupić odpowiednie meble do łazienki, powinieneś szczególnie zwrócić uwagę na możliwości, jakie dają typowe sklepy z meblami.

244: Gdzie kupować prysznice?
Kupno prysznica w większości przypadków nie jest zbyt proste dla ludzi, którzy nigdy się tym nie zajmowali. Jeśli szukamy efektywnego sposobu, by stworzyć prysznic, który pozwoli nam na wygodne mycie się po ciężkim dniu pracy i relaksowanie się pod strumieniem wody.

245: Czym charakteryzują się syfony?
Jaka jest podstawowa charakterystyka syfonów do umywalek? Można przypuszczać, że to głównie materiały, z jakich są wykonane, a także średnica i kształt. To jednak nie wszystko!

246: Łazienka na poddaszu
Poddasze, czyli pomieszczenie między ostatnią kondygnacją budynku, a stromym dachem zyskuje ostatnio na popularności. Dobry projekt i trochę wyobraźni pozwoli wyczarować w nim np. niezwykłe łazienkowe wnętrze.

247: Farby świecące w ciemności!
Obecnie mamy już tak wiele różnych rodzajów farb, że zaczynamy mieć ogromne problemy z jej wyborem. Nie wystarcza nam już zwykła matowa konsystencja farby, ale nowe innowacyjne rozwiązania. Mało kto wie, że możemy np. zakupić farby z brokatem, które idealnie rozświetlają wnętrze.

248: Łazienka w sypialni czy sypialnia w łazience?
Łazienki w sypialniach to już w niektórych mieszkaniach czy domach standard. A gdyby tak zamiast tradycyjnych drzwi zastosować szklaną, przesuwaną przegrodę, oddzielającą pomieszczenie kąpielowe od reszty pokoju?

249: Fototapety rozmaitej wielkości
Dzięki ułatwieniom jakie daje usługa fototapety możesz otrzymać fototapetę z ulubionym zdjęciem, centymetrową dokładnością dostosowaną do rozmiaru ściany. Dostarczamy wysokiej jakości fototapety. Zapomnij o żmudnym klejeniu tapet rodem z lat 80-tych, dziś fototapeta stanowi najbardziej kreatywny sposób na ozdobienie ściany.

250: Gdzie znaleźć inspirację dla aranżacji mieszkania?
Kupienie własnego mieszkania to dzisiaj dla zdecydowanej większości osób jedno z największych osiągnięć w życiu oraz ogromne obciążenie. Nie można się więc dziwić, że jeśli już ktoś zdecyduje się na zakup lokum, raczej zawsze chce je możliwie jak najlepiej, najbardziej modnie oraz wygodnie urządzić.


Strona 25 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl