Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

221: Wybór najlepszego zlewu
Urządzając kuchnie należy zastanowić się nad szeregiem różnych spraw. Mowa tu zarówno o samym wykończeniu kuchni, czyli materiałach, które zostaną użyte do wykończenia podług, ścian czy też późniejszym umeblowaniu oraz wyposażeniu kuchni.

222: W kuchni postaw na funkcjonalność
W idealnej kuchni nie brakuje potrzebnych do gotowania przyrządów takich jak ostry nóż, dobre garnki, czy sprzęt elektroniczny, typu mikser czy blender. Zobacz, co jeszcze powinno się w niej znaleźć.

223: Kabina do zadań specjalnych
W dzisiejszych czasach prysznic pełni nie tylko higieniczną funkcję, ale również zapewnia nam relaks na bardzo wysokim poziomie. Kabiny z masażem sprawiają, że prysznic jest prawdziwą przyjemnością, której szkoda byłoby sobie odmówić. Co za tym idzie, nic dziwnego, że większość ludzi stawia właśnie na tego typu propozycje.

224: Gdzie najczęściej spotykamy pisuary?
Urządzenia takie jak pisuary służą naturalnie do oddawania moczu. Większość pisuarów jest przeznaczona dla mężczyzn. Dzięki nim mogą oni szybko i przede wszystkim w higieniczny sposób oddawać mocz.

225: Jaką obudowę na wannę wybrać?
Wybierając obudowę na wannę najczęściej decydujemy się pomiędzy dwoma rodzajami obudowy. Pomiędzy obudową, która nada naszej wannie jakichś walorów estetycznych, a pomiędzy obudową, która będzie spełniała funkcje praktyczne.

226: Praktyczne kolory ścian
Przemalowując ściany nie zawsze możemy kierować się tylko tym, jaki kolor lubimy i który chcielibyśmy widzieć u siebie w salonie. Często o wiele ważniejsze są praktyczne względy, dla których wybieramy nie takie kolory, jakie byśmy chcieli.

227: Elementy łazienek publicznych
Jeżeli mowa o takich elementach łazienkowego wyposażenia jak wanna, umywalka, kabina prysznicowa czy muszla klozetowa, to bardzo często myślimy automatycznie o łazienkach prywatnych zlokalizowanych w naszych domach czy też mieszkaniach. A co z łazienkami publicznymi?

228: Czy płytki w kuchni są konieczne?
Do niedawna przy pracach wykończeniowych pomieszczeń, w tym pokrywaniu ścian nawet nie należało się zastanawiać nad tym, czym wykańczać ściany. Z góry zakładało się, że będą to płytki na całej powierzchni.

229: Jak wyposażyć mieszkanie?
Nieuchronnie przychodzi w naszym życiu taki moment, w którym chcielibyśmy je diametralnie zmienić. Zmiana taka może przybrać różną postać w zależności od tego, w jakim momencie życia akurat się znajdujemy.

230: Wizualizacja – ucieleśnienie projektu wnętrz
Profesjonalne biura projektowe zajmujące się przygotowywaniem różnego rodzaju planów – domów, mieszkań, przestrzeni biurowych, ogrodów i innych przestrzeni, dysponują także specjalnymi programami, które im w tym pomagają.


Strona 23 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl