Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

211: Elementy dekoracyjne wnętrz
W każdym wnętrzu zarówno mieszkalnym jak również użytkowym oprócz klasycznego umeblowania szczególnie ważną rolę spełniają odpowiednio wykorzystane oraz dobrane elementy wykończeniowe oraz dekoracyjne.

212: A może perski dywan?
Przed laty o zasobności portfela oraz przynależności do określonej klasy społecznej świadczyła ilość posiadanych w swoim domu dywanów. Nawet w ubogich pod względem umeblowania pomieszczeniach obowiązkowo musiały się pojawić na podłodze a nawet ścianach wartościowe dywany.

213: Grzejniki dekoracyjne – kupić, czy nie kupić? Oto jest pytanie...
Każdy z nas chce, aby w zimowy czas w naszym domu było ciepło i przytulnie. Budując lub remontując dom przychodzi czas na zakup odpowiednich grzejników.

214: Bąbelkowy zawrót głowy
Jako, że w obecnych czasach nikogo już nie zaskakuje wanna z hydromasażem zamontowana w łazience przeciętnego Kowalskiego, architekci wnętrz proponują bardziej innowacyjne rozwiązanie.

215: Drzwi na każdą okazję
W domu można wymienić kilka elementów bez których nie można mówić o bezpieczeństwie. Są nimi niezaprzeczalnie okna, drzwi, solidne ściany i mocny dach. Gdy połączyć wszystkie te elementy, od razu wiadomo, że bez jakiegokolwiek z nich nasz dom nie mógłby funkcjonować.

216: Jaką pościel wybrać do sypialni?
Sypialnia to szczególne pomieszczenie. Jego intymny charakter wyróżnia je na tle innych części domu, choć jednak nie każdy ma do niej wstęp wcale nie oznacza to, że nie przywiązujemy należytej wagi do jej wystroju.

217: Jak wybrać najlepsze fototapety na ścianę?
Coraz bardziej popularną alternatywą dla zwykłych, jednolitych farb i wzorów na ścianach stają się fototapety. Z jednej strony pomysł na takie urządzenie wnętrza jest banalnie prosty – wystarczy wybrać jakiś ciekawy obraz, który będzie pasował do całego wystroju i przykleić na ścianę tapetę z tym obrazem.

218: W poszukiwaniu łazienkowych inspiracji
Niektórzy ludzie chcą własnymi siłami urządzić swoje wymarzone łazienkowe wnętrze i tym samym nawet w najmniejszym stopniu nie zamierzają korzystać z pomocy fachowców. Jeśli mamy odpowiednią ilość wolnego czasu oraz posiadamy podstawowe umiejętności w kwestii przeprowadzania remontu, na pewno jest to doskonały pomysł.

219: Wybór oświetlenia w łazience
Mogłoby się wydawać, że tak małe pomieszczenie, jak łazienka nie potrzebuje wielu źródeł światła, że jej oświetlenie można załatwić za pomocą jednej wiszącej lampy. Jest to jednak mylne przypuszczenie, ponieważ optymalnym rozwiązaniem jest korzystanie z kilku źródeł światła.

220: Dobór odpowiednich kafelek
W poniższym artykule zajmiemy się szczegółowo tym, co może nam tworzyć tło w łazience. Wiadomo bowiem, że łazienka to środowisko wilgotne – woda odparowuje i osiada się na ścianach, na których może przez to tworzyć się grzyb. Stąd wziął się standard: wyposażenie łazienek musi uwzględniać płytki ścienne i podłogowe.


Strona 22 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl