Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

201: Gdzie na zakupy
Każdy, kto buduje dom albo zajmuje się jakimikolwiek rzeczami, związanymi z produktami budowlanymi, często spotyka się z problemem wyboru odpowiedniego sklepu.

202: Wyspa kuchenna – praktyczne rozwiązanie dla Twojej kuchni
Która pani domu nie marzy o funkcjonalnej wyspie w swojej kuchni? Jeżeli sądzisz, że jest ona tylko czymś w rodzaju dodatkowego kawałka stołu czy blatu roboczego, to koniecznie poznaj jej inne zalety.

203: Piece wolnostojące alternatywą dla kominków
Zimą doceniamy ciepło w naszych domach i mieszkaniach. Gdy za oknem szara, nieprzyjemna aura z chęcią przytulamy się do ciepłych grzejników, piecyków, czy kominków. Lgniemy do ciepła.Odczuwając przyjemne ciepło czujemy się dobrze i bezpiecznie.

204: Wieszaki wolnostojące nieodłączne uzupełnienie dla garderoby
W każdym domu jest pełno przepastnych szaf, bo każdy z nas ma stertę ubrań. Polski klimat nie pozwala na zakup ubrań jedynie letnich, lub jedynie zimowych. Czy się to komuś podoba, czy nie mamy cztery pory roku. W związku z tym ubrań też musimy mieć na cztery pory roku.

205: Istnienie żarówki
Oświetlają, są powodem radości wielu osób z nyktofobią, czy inaczej zwaną achluofobią lub skotofobią, czyli po prostu radują osoby, które boją się ciemności, mają już ponad 130 lat i są dziełem przede wszystkim Thomasa Edisona.

206: Lampy podłogowe to nowy trend
Człowiek do życia potrzebuje światła. Lampę w domu każdy z nas ma bez wątpienia. W dodatku niejedną, ale najczęściej kilka. Rodzajów, wzorów i kolorów jest bez liku. W sklepach z lampami można dostać oczopląsu, bo wybór jest niesamowity.

207: Wycieraczki w każdym domu
Znajdziemy je w każdym domu i samochodzie. Nazywają się tak samo, a jednak jest to zupełnie coś innego. Służą nam dzielnie, szczególnie w deszczowe dni. O czym mowa? Chodzi o wycieraczki.

208: Lustro w domu
Lustro jest jednym z najstarszych wynalazków ludzkości. Nie ma dzisiaj domu, ani damskiej torebki, w której to nie można by było znaleźć większego lub mniejszego lusterka. Dzisiaj stosowane przez nas lustra to praktycznie wyłącznie zwierciadła szklane.

209: Firanka i spółka
Każda kobieta chce mieć piękny dom lub mieszkanie. Nie chodzi tylko o same meble, piękne i nowoczesne sprzęty, czy najnowocześniejszy pod względem technologicznym sprzęt RTV.

210: Nowoczesne rolety w oknach
O funkcjonalności każdego wnętrza zarówno mieszkalnego jak również o charakterze komercyjnym w dużej mierze decyduje zamontowana stolarka okienna. Każde okno ponadto wymaga odpowiedniej aranżacji by zdobiło wnętrze i uzupełniało wykorzystane w nim umeblowanie oraz elementy dekoracyjne.


Strona 21 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl