Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

11: Jak urządzić pokój studencki?
Przeprowadzka do innego miasta, szukanie mieszkania, pokoju. Potem wakacje, podróże i szukanie lokum od nowa. Nawet jeśli studenci planują znaleźć miejsce na kilka lat, to znalezienie idealnego pokoju może wiązać się z paroma przeprowadzkami.

12: Dzwonek do drzwi – skąd ten pomysł?
Niezapowiedziani goście, wyczekiwani przyjaciele, listonosz dzwoniący dwa razy lub akwizytor? Za każdym razem dźwięk dzwonka do drzwi jest obietnicą poznania czegoś nowego, spotkaniem, wizytą albo wezwaniem do wojska. Tak czy owak – nie jest związany z nudą, a kto pierwszy na niego wpadł?

13: Światło a przestrzeń
Stworzenie odpowiedniej przestrzeni w mieszkaniu to w dużej mierze kwestia światła. To ono powoduje, że czujemy się bardziej swobodnie, a przy tym także bezpiecznie. Niektórzy sprowadzają je do miana sztuki, która niejednokrotnie powoduje, że nawet małe pomieszczenie zyskuje zdecydowanie więcej przestronności.

14: Światło naturalne przede wszystkim
Światło naturalne wyjątkowo korzystnie wpływa na nasze samopoczucie, stan zdrowia oraz stan psychiczny. Jest niezwykle istotne dla każdego z nas w trakcie całych 365 dni w roku, dlatego warto dbać o to, aby było w naszym życiu obecne jak najczęściej.

15: Szablony malarskie dla dużych i małych
Chcielibyście coś zmienić w waszych wnętrzach, ale nie wiecie, jak to zrobić lub na co się zdecydować? Podpowiadamy dziś jeden ze sposób na szybką metamorfozę każdego niemal pomieszczenia. Wystarczy farba i szablon malarski.

16: Artemide – oryginalne oświetlenie domowe
Każdy sklep robi wszystko, aby spotkać się z zainteresowaniem możliwie jak największego grona odbiorców. Właśnie z tego względu stara się on możliwie jak najbardziej rozbudowywać poszczególne oferty, nadając im zróżnicowanego charakteru.

17: Urokliwe meble francuskie i ich cechy
Każdy z pewnością pragnie wyposażyć swój dom w piękne meble. Do jednych z najpiękniejszych zaliczają się meble francuskie, dlatego wiele osób decyduje się na ich kupno. Meble francuskie są bardzo oryginalne przede wszystkim z tego względu, że łączą one w sobie cechy nowoczesności oraz cechy tradycyjności.

18: Popularność mebli skandynawskich
Meble skandynawskie w ciągu ostatnich lat cieszą się niesłabnącą popularnością wśród klientów na całym świecie. Styl skandynawski niesie ze sobą wiele zmian w odniesieniu do tradycyjnych technik aranżacyjnych jak i nowoczesnych stylów.

19: Projekt wnętrza łazienki w stylu śródziemnomorskim i klasycyzującym.
Łazienka a właściwie salon kąpielowy, bo takie pomieszczenie zdaniem architektów wnętrz powinno mieć około 15 – 18 m2 powierzchni. Do dekoracji takie wnętrza należy użyć wyłącznie ciepłych barw oraz wprowadzić nawiązujące do antyku elementy.

20: Beton we wnętrzu
Beton we wnętrzu różnego rodzaju pomieszczeń zarówno prywatnych jak i użytkowych jest ciekawym rozwiązaniem szeroko eksploatowanym przez projektantów na całym świecie. W Polsce póki, co styl ten nie cieszy się specjalnie dużym wzięciem.


Strona 2 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl