Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

181: Schodami do góry… czyli czym kierować się przy zakupie schodów drewnianych?
Nowoczesne, ładne, lekkie i łatwe do zamontowania schody drewniane to alternatywa dla schodów żelbetonowych. Schody to konstrukcja, dzięki której przemieszczamy się między kondygnacjami.

182: Styl skandynawski
Styl skandynawski jest nurtem, który narodził się w krajach skandynawskich takich jak Dania i Szwecja. Jego początki sięgają lat 30. XX wieku. Styl ten jest często wykorzystywany we wnętrzach mieszkań i domów na całym świecie. Nie znaczy to jednak, że nie spotkamy go w miejscach publicznych.

183: Jak zaadaptować poddasze
Aranżacja poddasza to temat bardzo trudny, ale wdzięczny jednocześnie – jeśli za adaptację tej części domu weźmiemy się w sposób przemyślany i metodyczny, uda nam się stworzyć niepowtarzalny klimat. Musimy mieć jednak na uwadze kilka podstawowych kwestii, by później nie żałować raz podjętych decyzji.

184: Jak kupić dobrą umywalkę kamienną?
Każdy miał choć raz dylemat jaką umywalkę do łazienki wybrać. Kiedyś nasze możliwości w tym zakresie były ograniczone. Obecnie jest inaczej, choć jedna rzecz zmianie nie uległa. W dalszym ciągu w polskich łazienkach najbardziej rozpowszechnione są umywalki ceramiczne – warto pamiętać, że mamy do wyboru inne opcje.

185: Magiczna moc zdjęć
Obrazy i fotografie zawieszone na ścianach naszych domowych wnętrz potrafią zdziałać cuda. Niejednokrotnie potrafią ożywić na pozór nudne pomieszczenie, optycznie je powiększyć lub wydłużyć.

186: Wiosenne porządki – jak poczuć powiew wiosny w swoim mieszkaniu?
Kiedy śnieg już stopnieje, trawa zaczyna zielenieć a wiatr robi się ciepły, budzi się w nas ochota, by odkurzyć, rozjaśnić, upiększyć i rozweselić nasze mieszkanie. Tak by nie tylko za oknem czuło się wiosnę? Jak to zrobić, by nie stracić całej energii i mieć jeszcze radość z tej najpiękniejszej pory roku?

187: Odwiedź Sklep internetowy Leroy Merlin i wybierz odpowiednie oświetlenie
O tym jak ważne jest odpowiednie oświetlenie wie każdy, kto np. długo pracuje przy komputerze, bądź w ogóle wykonuje pracę wymagającą zaangażowanie narządu wzroku.

188: Jakie filiżanki pasują do poszczególnych rodzajów kawy
Nie bez powodu kawa jest ceniona i uwielbiana na całym świecie. Wiele osób wręcz nie wyobraża sobie dnia bez tego czarnego napoju. Ma on nie tylko doskonały smak, ale także pobudza i jest świetnym dodatkiem podczas spotkań ze znajomymi.

189: Wpuść wiosnę do domu!
Jak? Oczywiście przez czyste i pięknie udekorowane okna. Zasłony w delikatne (np. kwiatowe) wzory, poustawiane na parapetach ozdobne doniczki lub chociaż nowe stroiki – naprawdę nie trzeba wiele, by wreszcie poczuć wiosenną atmosferę.

190: Pokój dla dziecka
Każdy z nas potrzebuje mieć swój kąt, swoje cztery ściany, gdzie może się pobawić, odpocząć, czy swobodnie pracować. Cztery ściany, aby były przytulne muszą być odpowiednio pomalowane i umeblowane, wtedy mamy to czego nam trzeba by dobrze czuć się we własnym gniazdku.


Strona 19 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl