Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

171: Wąska łazienka to nie problem!
Wąska łazienka może być idealna. Warunkiem jest jednak bardzo dobrze przemyślana aranżacja, która pozwoli na zamieszczenie w jednym pomieszczeniu wszystkich niezbędnych elementów wyposażenia.

172: Idealny salon, czyli jaki?
Wygląd swojego salonu możemy poprawić na różne sposoby. Czasami wystarczy oryginalny dywan lub lampa by wnętrz odmieniło się nie do poznania.Czy wiesz czego brakuje w Twoim salonie?

173: Sprzęty AGD i RTV
Nie można sobie wyobrazić codziennych czynności, bez odpowiednich sprzętów i urządzeń. Najważniejsze w każdym domu są sprzęty AGD i RTV, które znacznie ułatwiają różne obowiązki domowe, które dzięki nim są łatwe i przyjemne.

174: Odwiedź Sklep internetowy Leroy Merlin i urząd swoją niewielką łazienkę
Niewielka łazienka to nie lada wyzwanie dla każdej rodziny. Jeśli jeszcze znajduje się ona na poddaszu, kłopot jest jeszcze większy. Trzeba bowiem pamiętać o różnego rodzaju spadach, które nie tylko dodają uroku, ale też niestety często ograniczają przestrzeń, którą można wykorzystać.

175: Duże okno – duży problem?
Jak ozdobić okno by nie tylko wyglądało ładnie, ale również pełniło swoją funkcję praktyczną? No cóż jedni twierdzą, że wystarczy zawiesić w oknie delikatną firankę, inni, zwłaszcza Ci, którzy mierzą się z promieniami słonecznymi wiedzą, że to nie wystarczy.

176: Jak czyścić parapety zewnętrzne?
Każdy mieszkaniec wie doskonale, że kiedy czyści swoje okna to również dba o porządek na parapetach w domu oraz parapetach zewnętrznych. Jest to zrozumiałe i oczywiste.

177: Co można stawiać na parapetach zewnętrznych?
Na pewno dla wielu mieszkańców zwłaszcza bloków, parapety na zewnątrz są swoistego rodzaju przechowalnią produktów spożywczych. Zdarza się tak, że w trakcie zimy i mrozów, ludzie wystawiają za okna jedzenie, które musi być w chłodzie, aby się nie zepsuło.

178: Ile kosztują tynku strukturalne?
Kiedy ktoś chce mieć do czynienia z tynkiem strukturalnym na swoim domu z całą pewnością powinien się wcześniej zorientować jakie są koszty takiego typu elewacji. Wszystko uzależnione jest od powierzchni jaką chce się pokryć takim tynkiem, ale też od samego rodzaju tynku strukturalnego no i od miejsca jego kupna.

179: Jakie są wzory tynków strukturalnych?
Ludzie czasami nie wiedzą w ogóle, że istnieje coś innego niż zwyczajny tynk do wykończenia domu. Wydaje im się, że trzeba dom wytynkować, a potem zwyczajną farbą nadać mu kolor i charakter.

180: Z czego wykonać dekoracje okienne?
Dla niektórych prawdziwą zagadką będą materiały z jakich można wykonać dekoracje stołowe czy okienne. Kiedy ludzie przechadzają się pod blokami, najczęściej w okresach przedświątecznych, to w wyczyszczonych oknach mogą zauważyć śliczne dekoracje.


Strona 18 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl