Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

161: Kiedy decydować się na blat pod umywalkę
Nie od dziś wiadomo, że umywalka musi być dobrze zamocowana, gdyż tylko wtedy można z niej korzystać bez problemów. Kiedyś jedynym rozwiązaniem było mocowanie umywalki do ściany przy pomocy specjalnych, zazwyczaj metalowych uchwytów.

162: Toalety publiczne mają swoje wytyczne
Wszystko co funkcjonuje w strefie publicznej ma swoje dokładne wytyczne, tak aby wszędzie wyglądało to tak samo i żeby nikt nie musiał się zastanawiać, czy dana rzecz ma być ustawiona kilka centymetrów w lewo czy w prawo.

163: Jaki kształt brodzika wybrać - prostokątny czy z zaokrąglonym brzegiem?
Urządzanie łazienki wydawałoby się jest rzeczą prosta. Niestety zagłębiając się w temacie okazuje się ze rzecz wcale nie jest taka prosta jak mogłoby się wydawać.

164: Wanna narożna jest elegancka
Chcemy aby nasz dom był pięknie urządzony i żeby każdy go podziwiał, bo wtedy mamy poczucie, że nasza praca nie poszła na marne i że udało nam się osiągnąć tak pozytywnie zadziwiający efekt, o jakim zawsze marzyliśmy.

165: Płytki łazienkowe są wytrzymałe
Często jest tak, że ludzie żalą się, że kupili płytki podłogowe, albo na ścianę, lekko w nie czymś uderzyli i powstały brzydkie odpryski, pęknięcia, albo nawet złamała się cała płytka.

166: Zmywalne farby ścienne
Im czasie w sklepach z narzędziami służącymi do szeroko rozumianego wykończenia wnętrz znaleźć można szereg różnorodnych narzędzi służących do malowania, obejmujący również rozwiązania stricte ścienne.

167: Czy tradycyjne malowanie ścian jest czasochłonne?
Bardzo często można spotkać się ze stwierdzeniem, że odświeżanie ścian za pomocą tradycyjnego pędzla to działanie nader czasochłonne, wymagające sporych umiejętności i precyzji.

168: Czy oświetlenie jest ważne?
Wybór oświetlenia do naszego domu to nie tylko przemyślenia na temat charakteru kloszy i ilości lamp, ale przede wszystkim rodzaju i natężenia potrzebnego światła.

169: Ekspresy do kawy wciąż się zmieniają
Producenci kaw cały czas się głowią nad nowymi smakami, tak aby zachęcić jeszcze większe rzesze ludzi do picia ich produktu, który nie tylko pobudza, ale doskonale smakuje.

170: Czajnik elektryczny jest bezpieczny
Czasami ludzie szukają problemów tam, gdzie ich tak naprawdę nie ma. I pewnie właśnie dlatego na początku obawiali się, że czajnik elektryczny, z racji swojego połączenia wody z prądem raczej nie należy do tego najlepszego produktu, jaki chcielibyśmy widzieć w swojej kuchni.


Strona 17 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl