Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

121: Garderoba na różne sposoby
Oprócz sypialni i kuchni dla kobiety bardzo ważnym miejscem w domu jest właśnie garderoba. To w niej możemy ukryć wszystkie swoje błyskotki, szpilki i najpiękniejsze sukienki.

122: Rodzaje wykładzin podłogowych
Jeżeli zastanawiamy się jakie wykończenie podłogowe byłoby dla naszej podłogi najlepsze być może powinniśmy wziąć pod uwagę wykładzinę. Tym bardziej, że na rynku znajdziemy wiele różnych typów wykładzin wykonanych z różnych materiałów, prezentujących różne wzory, kolory, sposób wykonania.

123: Wyposażenie do domu a sklep Leroy Merlin
Szukając dobrego wyposażenia do mieszkania lub domu często trafić można na ciekawe oferty sprzętu w hipermarketach. Znalezienie odpowiedniej jakości produktów nie jest jednak już takie proste.

124: Sposób na letnią nudę
Lato to czas wakacji, urlopów oraz mnóstwa wolnego czasu, który pragniemy przyjemnie spędzić ze swoją rodziną czy też znajomymi. Co jednak, zatem wymyślić, aby ten czas mijał niesamowicie przyjemnie?

125: Światło nie tylko musi być funkcjonalne
Światło nie od dziś towarzyszy ludziom w ich życiu. Przede wszystkim jest ono naprawdę niezwykle potrzebne w domu i zależy od niego bardzo wiele czynności. Także ulice czy chodniki są w tego rodzaju sprzęt wyposażone, aby wszystkim pieszym zapewnić nie lada bezpieczeństwo.

126: Świąteczne dodatki w naszym domu
Nasz dom szczególnie w okresie świątecznym nabiera zupełnie inne barwy i staje się jeszcze bardziej przytulny i jeszcze bardziej odznacza się rodzinną atmosferą bardzo ciepłym klimatem.

127: Jak zadbać o swoje podłogi?
Piękne podłogi są marzeniem każdej osoby, której zależy na ładnym stanie swojego mieszkania. Zadbać o nie możemy już w czasie pracy z architektem wnętrz dotyczącej aranżacji naszego domu.

128: Meble w naszej łazience
Nasze łazienki w obecnych czasach to istne salony, które są nie tylko stylowe, ale również charakteryzują się bardzo ciekawymi rozwiązaniami, jeśli chodzi o całość umeblowania w jej wnętrzu.

129: Płoty wszelkiego rodzaju
Obecnie płoty, jakie widujemy są przeważnie wykonywane z bardzo trwałych i niezwykle interesujących materiałów, zwłaszcza jeśli chodzi o te, za którymi znajdują się bardzo piękne i wręcz bogate domki.

130: Nowoczesne farby do ścian
W momencie, gdy zabieramy się za malowanie jakiegokolwiek wnętrza w naszym domu musimy odpowiednio dobrać farby i narzędzia, aby efekt, jaki pragniemy uzyskać był nie tylko zadowalający, ale wręcz, aby piorunował swoim blaskiem i pięknem.


Strona 13 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl