Artykuły w kategorii: Aranżacja wnętrz

1: Aktualne trendy w projektowaniu wnętrz
W dziedzinie wykończenia i aranżacji wnętrz trendy od paru lat pozostają w miarę trwałe i stabilne. Generalnie można powiedzieć, że najpopularniejszym stylem jest styl nowoczesny w różnych odmianach, chociaż część inwestorów nadal preferuje styl klasyczny.

2: Jak urządzić mieszkanie na wiosnę?
Wraz z nadejściem wiosny odczuwamy w sobie przypływ pozytywnej energii. Jesteśmy radośniejsi i mamy mnóstwo sił witalnych, które na ogół przekładają się na chęć wprowadzenia zmian w wyglądzie i w mieszkaniu. Jak dokonać wiosennej metamorfozy w naszych wnętrzach?

3: Rodzaje baterii kuchennych
Baterie w zlewozmywaku wykorzystujemy nie tylko podczas zmywania naczyń, ale również do mycia warzyw, owoców i podczas bieżących prac w kuchni. Najważniejsza jest funkcjonalność baterii, jednak w natłoku dostępnych na rynku modeli trudno nam wybrać ten najlepszy.

4: Ciekawe pomysły na aranżację ścian w salonie
Jeśli znudziły nam się ściany pokryte farbą lub tapetą, a na babciną boazerię nie możemy już patrzeć, czas poszukać nowego sposobu na wykończenie ścian w salonie.

5: Urządzamy pokój dla dziecka
Gdy rodzi się dziecko rodzice wpadają w szał zakupów i pragną zapewnić maluszkowi wszystko co najlepsze. Bardzo ważnym miejscem w domu jest pokój dla dziecka.

6: Jak wybrać dywan dla alergika?
W naszym kraju mieszka około 15 mln ludzi, którzy są narażeni na różnego rodzaju alergię. Ten problem dotyczy w dużej mierze najmłodszych użytkowników, którzy w późniejszym wieku mogą nabawić się atopowego zapalanie skóry czy astmy oskrzelowej.

7: Jak zaprojektować oświetlenie w łazience
Przystępując do remontu bądź wykańczania łazienki wybieramy najróżniejsze elementy. Decydujemy jaką armaturę zamontujemy, dobieramy urządzenia sanitarne, a także wybieramy kafle itp. Na tym etapie musimy również pamiętać o zaprojektowaniu oświetlenia łazienki.

8: Odmieniamy przedpokój
Przedpokój jest swoistą wizytówką naszego domu czy mieszkania. To pierwsze pomieszczenie, które widzą odwiedzający nas goście. To w przedpokoju zazwyczaj trzymamy wszystkie niezbędne do wyjścia z domu rzeczy. Musi to być zatem nie tylko estetycznie urządzone miejsce, ale również funkcjonalne.

9: Okres jesienno-zimowy. Jak dbać o rośliny doniczkowe?
Wszystko, co dobre, szybko się kończy – taka myśl nam przyświeca, kiedy lato dobiega końca, a na horyzoncie widać już jesień. Wraz z nią pojawiają się też inne problemy, na przykład te związane z prawidłową uprawą roślin doniczkowych.

10: Lustereczko powiedz przecie...
Niezbędne w łazience, przydatne w przedpokoju. W ozdobnej ramie jest doskonałą dekoracją. Odpowiednio umieszczone daje złudzenie większej przestrzeni.


Strona 1 z 38
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]   [27]   [28]   [29]   [30]   [31]   [32]   [33]   [34]   [35]   [36]   [37]   [38]  
© 2011 Artykulis.pl