Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

81: Modna łazienka w stylu retro
Ostatnio, stylizacje w duchu retro przeżywają prawdziwy renesans. To powrót do prawdziwej elegancji i szyku art deco lat 20 - 40 ubiegłego stulecia. Kierując się kilkoma zasadami sami jesteśmy w stanie wystylizować naszą łazienkę w stylu retro

82: Ustawienie domu na działce-rzecz istotna
Położenie domu na działce nie da się łatwo określić, ponieważ wszystko zależy od tego jak ona jest. A także czy sąsiaduje ona już z innymi budynkami. Gdy nasz dom ma być postawiony w miejscu, gdzie nie ma jeszcze nic, to możemy nim kręcić w różne strony świata.

83: Oświetlenie led
Jest dyskretnym i bardzo praktycznym oświetleniem wprowadzającym jakże przyjemny klimat we wnętrzu domu. Pobudza wyobraźnię i nastraja - takie jest właśnie oświetlenie led.

84: Wszystko o tarasie
W dzisiejszych czasach taras stał się nieodłączną częścią domu. W najnowszych projektach zawsze jest on gdzieś narysowany. Można go spotkać już prawie, w każdym budynku mieszkalnym. Jest on zazwyczaj połączony z salonem i właśnie z niego najczęściej wychodzi się na taki taras.

85: Organizujemy przyjęcie
Okres wakacyjny to czas wzmożonej aktywności fizycznej, a zachęceni ciepłą pogodą wychodzimy częściej z domu i spotykamy się z przyjaciółmi. Aby docenić urok letnich popołudni i wieczorów, kiedy jest jasno jeszcze długo po dobranocce, wcale nie musimy planować kosztownego i dalekiego urlopu.

86: Przydatne akcesoria do grilla
Nie od dziś wiadomo, że Polacy są mistrzami w grillowaniu i jeśli przychodzi tak zwany sezon grillowania, nie potrafimy się powstrzymać od widoku żarzących się kiełbasek na gorącej kratce, nawet jeśli za oknem pogoda nie jest zbyt sprzyjająca.

87: Pnący się powojnik
Jeśli pasjonujecie się roślinami i szukacie do swojej kolekcji takiej, której możecie z jednej strony zastosować na balkonie czy tarasie, a z drugiej wykorzystać tez jako element dekoracyjny, to powinniście bez wątpienia poznać nieco bliżej tego kwiatowego dżentelmena, jakim jest powojnik.

88: Zalety zastosowania nowoczesnych pomp głębinowych
Czerpanie wody to dziś bardzo ważna kwestia nie tylko dla Afryki, o czym powszechnie mówi się nawet w wielu kampaniach społecznych. W końcu bez wody nie wyobrażamy sobie życia w żadnym domu.

89: Odzież ochronna przy cięciu drzewa
Koniec wiosennych porządków nie oznacza tego, że w lato będziemy się kompletnie obijać. Z pewnością niejeden z nas zaplanuje sobie kilka chwil na przydomowe prace. Do jednych z nich należy często cięcie drzewa, które przygotowujemy już na zimowy opał bądź też po prostu porządkujemy.

90: Wiele funkcji glebogryzarki
Glebogryzarkę bez wątpienia powinien posiadać w swoim zestawie nie tylko profesjonalny ogrodnik czy rolnik, posiadające uprawne pola, ale także każdy ogrodnik amator, który może się poszczycić kawałkiem ziemi.


Strona 9 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl