Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

61: Meble tradycyjne - drogo, ale i opłacalnie
Szukając pomysłu na stylową, tradycyjną i wręcz luksusową aranżację, warto oprzeć się na solidnym fundamencie dekoracyjnym jakim są tradycyjne meble drewniane.

62: Pielęgnacja mebli i dekoracji drewnianych
Wybierając wszelkiego rodzaju drewniane dekoracje do mieszkania należy nastawić się na duże wymogi z ich strony. Wymogi te mają charakter pielęgnacyjny i konserwacyjny - warto więc zaopatrzyć się stosowne preparaty.

63: Co powinieneś wiedzieć o cokołach?
Jeśli budujemy bądź remontujemy nasz dom, a nawet mieszkanie, to sztukę wykończenia każdego, nawet najdrobniejszego elementu musimy opanować do perfekcji. Wszystko dlatego, że każdy z nich z osobna może stanowić w tej układance ważną rolę, tak jak właśnie cokoły.

64: Jak wygląda zarzadzanie energią w domu prywatnym?
Jest to oczywiście do zrobienia i jeśli ktoś chce się tego nauczyć to nie ma problemu i tak naprawdę każdy może zarządzać energią we własnym domu. Oczywiście potrzeba nieco chęci i ochoty, ale wszystkiego da się nauczyć w swoim czasie.

65: Jak długo pracują inteligentne liczniki?
Na pewno są one tworzone po to, aby można było odpowiednio kontrolować stan energii i to w jaki sposób się ją zużywa. Jest to naprawdę doskonałe wyjście dla każdej rodziny, w której istnieje problem ze zbyt wysokimi rachunkami za prąd.

66: Jak zbudować własny warsztat?
Budując własny warsztat każdy majsterkowicz powinien wiedzieć, czego będzie oczekiwał od swojego miejsca pracy nie tylko za tydzień, za miesiąc, ale też za dziesięć lat.

67: Czy ważne są filiżanki do cappuccino?
Jeśli ktoś jest koneserem kawy i lubi od czasu do czasu sięgnąć po inne jej odmiany i rodzaje, to naprawdę kubki i filiżanki w jakich się mu podaje kawę, są bardzo ważne.

68: Jak skutecznie dbać o swój ogród?
Rzeczywiście skuteczne dbanie o swój ogród z pewnością nie jest niczym łatwym, ale z drugiej strony jest to zwyczajnie niezbędne do tego, aby miejsce to mogło odznaczać się w pełni zadowalającym dla nas wyglądem.

69: Dach i podłogi, kluczowe elementy naszego domu
Kiedy już zdecydujemy się na rozpoczęcie budowy domu, ewentualnie na jego remont, stajemy przed całym szeregiem ważnych kwestii do rozwiązania. Chodzi przede wszystkim o odpowiedzi na pytania, jak chcemy, żeby wyglądały poszczególne pomieszczenia, a w związku z tym, jakie materiały powinny zostać użyte do ich wykończenia.

70: Bezpieczne lato w SafeZone
Własny dom otoczony ogrodem to wymarzone miejsce weekendowego wypoczynku w ciepłe letnie dni. Aby móc beztrosko cieszyć się własną „oazą spokoju”, warto zadbać o bezpieczeństwo bliskich. FAAC – producent niezawodnych rozwiązań z dziedziny automatyki podpowiada, co zrobić, żeby czuć się bezpieczniej w swoim domu.


Strona 7 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl