Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

51: 5 kroków ku wytrzymałej posadzce betonowej
Posadzka betonowa ulega zabrudzeniom, a także narażona jest na zniszczenia mechaniczne oraz nasiąkanie cieczami. Aby ją zabezpieczyć i poprawić jej właściwości dekoracyjne, stosuje się malowanie farbami do posadzek.

52: Vintage w naszych domach
Aranżacje można tworzyć w różnych stylach: prowansalskim, angielskim, glamour, francuskim, czy vintage. Ostatni termin ma zastosowanie również w modzie. W zasadzie to ona go zapoczątkowała w XIX wieku. W skrócie vintage to stylizacja na przedmioty, rzeczy z dawnych epok.

53: Zadbaj o projekt
Zanim coś zostanie wykonane, konieczne jest odpowiednie tego zaplanowanie. Tylko dzięki temu wszystko jest takie, jak należy i każdy jest zadowolony. Budowa domu to bez wątpienia coś istotnego.

54: Kto wykona projekt?
Wiele osób nie ma zwyczaju korzystać przy każdej możliwej okazji z usług specjalistów i stara się uporać z różnymi zadaniami we własnym zakresie. Często nie są to zadania trudne i wymagające dużej wiedzy czy umiejętności.

55: Znaczenie lampy biurkowej
Kiedyś ludzie zdecydowanie więcej czasu spędzali na otwartej przestrzeni - to jasne. Nastały jednak czasy, w których jesteśmy bardziej zabiegani, ale przede wszystkim są to czasy, w których każdy jest bardziej zapracowany i co warto zaznaczyć, coraz więcej ludzi pracuje przy biurku i robi to gdy zapada noc.

56: Dekoracje domu nie muszą być spójne
Istnieje kilka podejść do dekoracji domu. Najważniejsze z nich i zarazem zdecydowanie najczęściej spotykane w praktyce są dwa z nich: podejście jednego stylu i podejście eklektyczne.

57: Żarówki ledowe i żarówki energooszczędne
Wyróżnić można bardzo wiele rodzajów oświetlenia. Każdy z nich posiada swoich zwolenników, jak i przeciwników. Obecnie jednak największą wagę przykłada się do długości oświetlania przez daną żarówkę.

58: Efektywne i oszczędne ogrzewanie mieszkania
Wybór odpowiedniego ogrzewania do mieszkania lub domu nie jest prostym zadaniem i zawsze warto się dobrze zastanowić, czego dokładnie potrzeba, by skutecznie i w miarę oszczędnie ocieplić budynek/mieszkanie.

59: Innowacyjne mieszkanie - wygląd i funkcjonalność
Nowoczesne mieszkanie dwudziestego pierwszego wieku powinno być dostosowane zarówno pod względem wyglądu do obecnych czasów, jak i pod względem rozwiązań technologicznych. Interesującym wyborem jest połączenie tradycyjnego wystroju mieszkania z nowoczesną funkcjonalnością i udogodnieniami.

60: Nowoczesne mieszkanie w stylu dawnych lat
Stworzenie udanej aranżacji wnętrza w starodawnym stylu nie jest proste, bo wymaga zarówno dużej wiedzy, jak i sporych zasobów finansowych. Jeśli ktoś zdecydowany jest jednak na stworzenie nowego mieszkania w starym stylu, powinien z pewnością zacząć od opracowania ogólnego planu aranżacji i stylu dekoracji.


Strona 6 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl