Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

41: Dobrze mieć swój własny kąt
Przy urządzaniu ogrodu najważniejsze jest, aby zastanowić się dokładnie do czego ów ma służyć. To właśnie zdeterminuje jego wygląd i wyposażenie. Wraca moda na przydomowe eko-uprawy, czyli własne warzywa, owoce i zioła.

42: Na co warto zwrócić uwagę przy urządzaniu kuchni?
Kuchnia to pomieszczenie niezbędne w każdym mieszkaniu. Musi ją posiadać nie tylko wielbiciel gotowania, ale każdy, gdyż bez kuchni raczej ciężko się obyć. Szczęśliwcy, którzy mieszkają we własnych domach, mogą cieszyć się z dużych i wygodnych kuchni.

43: Oświetlenie w domu
W każdym domu i mieszkaniu znajdziemy pewne stałe elementy. Do takich właśnie elementów zalicza się oświetlenie. Wiele osób nie zdaje sobie sprawy z tego jak ważnym elementem wystroju wnętrza jest oświetlenie.

44: Z architektem, czy bez – aranżacja wnętrza
Aranżacja wnętrza to ostatnio bardzo modny termin. Nie mówimy już, że urządzamy mieszkanie. Raczej aranżujemy nasze cztery kąty z pomocą architekta lub bez. Projektowanie wnętrza możemy zlecić fachowcowi, jednakże musimy liczyć się ze sporymi kosztami.

45: Czy drzwi są potrzebne?
Nowoczesne trendy w aranżacji wnętrz są przeróżne. Projektanci prześcigają się w tworzeniu co raz to innych rozwiązań, które w ich mniemaniu ułatwią nam życie. Czy zawsze tak jest? Niekoniecznie.

46: Urządzamy pokój dziecinny
Od kilku lat bardzo popularne stały się aranżacje pokoi dziecięcych. Dostępność mebli z bajkowymi czy zwierzęcymi motywami, wiele wzorów tapet właśnie dla najmłodszych i mnóstwa innych ciekawych akcesoriów spowodowało, że każdy rodzic chce urządzić swojemu dziecku pokój z marzeń. Jak się za to zabrać?

47: Słonecznie dla dziecka
Urządzanie pokoju dziecinnego to nie lada wyzwanie dla każdego rodzica. Oczywiście, kluczowym elementem jest wiek szkraba. Każdy przecież ma inne wymagania. Przestrzeń niemowlaka i dziecka do 3 lat powinna być przede wszystkim bezpieczna. Przedszkolak to mały odkrywca, który jest ciekawy dosłownie wszystkiego.

48: Jak zamontować...
Jeżeli masz psa, który w dodatku jest duży i niezgrabny, niecierpliwego współlokatora, małe dziecko, a przy tym całą plątaninę kabli, to z pewnością nie raz musiałeś zmagać się z wyrwanym gniazdkiem.

49: Skandynawsko nie znaczy chłodnie
Spokój, naturalne barwy, minimalizm w dodatkach – to główne cechy tak zwanego stylu skandynawskiego w architekturze wnętrz. Obecnie cieszy się on ogromną popularnością – nie tylko w naszym kraju, lecz także na całym świecie.

50: Wiosna, ach to ty
Jeszcze tylko kilka tygodni i wiosna z latem znów do nas zawitają. Nie wszyscy cieszą się na myśl o nadchodzących upałach, a zwłaszcza ci, którzy są zmuszeni do korzystania ze środków komunikacji miejskiej.


Strona 5 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl