Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

31: Bielone meble
Elegancja w domu, to coś, do czego wielu z nas dąży. Sposobów na stworzenie eleganckiego i poniekąd niepowtarzalnego stylu naszego mieszkania jest naprawdę wiele.

32: Liczniki prądu na budowie
Budowa domu to nie tylko wzniesienie samego budynku ale również przeprowadzenie niezbędnych do codziennego życia instalacji energii elektrycznej, gazowej oraz wodno kanalizacyjnej.

33: Jak sprawdzić czy prawidłowo pracują liczniki prądu?
Jeśli poprzednie rachunki za zużycie energii elektrycznej znacznie odbiegają wartością zużycia od bieżącego wskazania można podejrzewać, że urządzenia pomiarowe jakimi są liczniki prądu mogły ulec awarii.

34: Inwestycja w balustradę.
W dobie szerokiego postępu technologicznego oraz faktu gdzie Internet stał się nowym nośnikiem informacyjnym wiele firm prowadzi swoja działalność gospodarczą głównie za pośrednictwem sieci.

35: Srebrne sztućce jako doskonały sposób na oryginalny prezent
Ślub czy jubileusz to doskonała okazja, by spotkać się z rodziną, zarówno bliższą, jak i dalszą, spędzić wspólnie czas, odpocząć, a także oddać się wspomnieniom. Rodzinne uroczystości kojarzą się także z szeroko rozumianymi upominkami czy prezentami.

36: Budowanie ściany łukowej
Ściany łukowe przełamują nudny wygląd domu dodając mu dynamicznego charakteru. Takie ściany można coraz częściej zauważyć w nowobudowanych domach na terenie całej Polski.

37: Jak impregnować drewno?
Drewno to materiał niezwykle popularny w polskich domach. Wykonujemy z niego podłogi, drzwi, okna, a nawet budujemy z niego ściany. Jest to materiał uniwersalny, który świetnie wygląda w każdej aranżacji.

38: Dlaczego w mieszkaniu ważne są dodatki?
Mieszkanie to miejsce, w którym spędzamy dużą część naszego życia. To tam regenerujemy siły w czasie wolnym od pracy. Mieszkanie powinno być miejscem, gdzie wracamy chętnie, z uśmiechem na ustach.

39: Jak zachowywać się przy stole?
Warto znać podstawowe zasady zachowywać nią się przy stole. Wiele z nich jest oczywistych, o wielu niektórzy z nas mogą nie wiedzieć, inne mogą wydawać się niektórym śmieszne. Warto jednakże wiedzieć, że wszystkie one pozwalają nam na życie na określonym poziomie.

40: Klimatyzatory w domu
Coraz częściej w naszych domach można spotkać klimatyzatory. Rozwiązanie to jest szczególnie doceniane w okresie, kiedy panują bardzo wysokie temperatury oraz kiedy mieszkamy w mocno nasłonecznionym domu lub mieszkaniu.


Strona 4 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl