Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

21: Jaka elegancja, to drewno lite
Myślisz o podłodze z drewna litego? Pamiętaj, ten wybór odznacza się elegancją, trwałością i oryginalnością. Ci, co już się zdecydowali chwalą sobie jej zalety. Są też jednak wady, o których powinieneś wiedzieć.

22: Środki do czyszczenia tapicerki meblowej
Zakup własnych mebli wiąże się z dość dużym wydatkiem. Nic dziwnego, że każdy właściciel dokłada wszelkich starań, by meble były w rewelacyjnym stanie, czyste, schludne. Niektórzy więc samodzielnie podejmują się czyścić meble tapicerowane, zakupując odpowiednie środki.

23: Wskazówki jak wykonać czyszczenie kostki brukowej wokół naszego domu
Czyszczenie kostki brukowej lub granitowej jest zwykle wykonywane za pomocą myjki ciśnieniowej. Maszyny te rozpylają pod wysokim ciśnieniem strumień wody. Są one dostępne w specjalistycznych sklepach czy marketach.

24: Jak gotować szybciej i zdrowiej?
Codziennie zastanawiamy się nad tym jak przygotowywać swoje posiłki. Zakupujemy wszelkiego rodzaju sprzęty, pomoce kuchenne oraz akcesoria, dzięki którym całe zadanie pod tytułem gotowanie ma być przyjemniejsze.

25: Aromaterapia i jej zastosowania
Aromaterapia znana jest w medycynie od dosyć dawna. Obecnie bardzo szybko się rozwija, głównie w Europie Zachodniej, Japonii oraz Stanach Zjednoczonych. Można nawet stwierdzić, że jest ona najpopularniejszym oraz najszybciej rozwijającym się działem medycyny naturalnej na świecie.

26: Piekarnik – podstawe urządzenie każdej kuchni
Wbrew pozorom wybór piekarnika nie jest błahostką. Często przed kupnem tego sprzętu kuchennego zadajemy sobie serię pytań: Jak wybrać odpowiedni piekarnik? Który model sprawdzi się na lata? Jakiemu producentowi zaufać?

27: By sprzątanie było łatwiejsze
Sprzątanie to obowiązek, który można jednak zakończyć szybko, a co najważniejsze przyjemnie stosując wartościowe urządzenia pomocne podczas pielęgnacji różnorodnych nawierzchni.

28: Wnętrze mieszkaniowe w starej kamienicy
Nieporównywalny z niczym jest urok wnętrz w starych kamienicach. Mają one niepowtarzalny rozkład pomieszczeń, niesamowitą powierzchnię i bajeczne możliwości. Trzeba je tylko umieć i chcieć odnaleźć. Czasem warto poradzić się dobrego fachowca od aranżacji wnętrz, poprosić go o rozrysowanie kilku koncepcji.

29: Ogrody kiedyś i dziś
Francuskie ogrody nieprzerwanie słyną na całym świecie ze swojego bogatego, barokowego stylu, który został zapoczątkowany jeszcze w okolicy siedemnastego wieku.

30: Między piętrami
Kiedy dawniej stawiano domy, nikt nie przywiązywał uwagi do wyglądu schodów. Naturalnie, mowa tu o zwykłych domkach na wsi, a nie wspaniałych salonach, gdzie kręte schody z czerwonym dywanem i rzeźbionymi poręczami były imponującą dekoracją.


Strona 3 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl