Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

241: Zestaw bojowy dla miłośnika drewna
Zestaw bojowy dla miłośnika drewna Jeśli jesteśmy szczęśliwymi posiadaczami drewnianej podłogi, musimy odwdzięczyć się jej za długoletnią wierność i niezawodność. Najlepszym prezentem dla naszej posadzki będzie zestaw pielęgnacyjny, dzięki któremu jeszcze dłużej będzie w nienaruszonym stanie.

242: Remont jako trener umysłu
Tan kto budował czy remontował swoje lokum, ten wie ile nerwów i energii to kosztuje. Warto potraktować to doświadczenie jako świetny trening naszych zwojów – po takiej remontowej przeprawie, prawdopodobnie nic już nas nie zaskoczy.

243: Zaradność a czasy
Ostatnimi czasy furorę zrobiło pytanie „jak żyć?”. Choć faktycznie nie ma może powodów do hura-optymizmu, warto poprawić sobie morale. A jak najlepiej to zrobić?

244: Kuchnia sprzed lat
Nowoczesna kuchnia niczym nie przypomina tej z przeszłości, którą pamiętamy jeszcze z czasów dzieciństwa. W dawnych czasach kuchnia pełniła wiele więcej funkcji niż ta dzisiejsza.

245: Gdy sztućce się zabrudzą
Sztućców używa się codziennie. O wszelkie przebarwienia i smugi jest nietrudno. Gdy jednak sztućce zabrudzą się tak, że zwykłe mycie nie pomoże, trzeba spróbować innych sposobów.

246: Zanim sztućce się zabrudzą
Często zastanawiamy się w jaki sposób możemy wyczyścić sztućce, by wyglądały tak jak nowe. Tymczasem jest kilka sposobów na to, by nie zabrudziły się tak, że zwykłe mycie już nie pomoże.

247: Skorzystać z nowej czy z doświadczonej firmy?
Nowe firmy wyrastają jak grzyby po deszczu, jednak warto zastanowić się, czy skorzystać usług z nowej nieznanej firmy albo postawić na doświadczoną w branży budowlanej firmę.

248: Horror w domu
Dom jest uznawany za ciepłe i bezpieczne gniazdko. Jest to jednak pozorne, gdyż według Komisji Europejskiej ponad jedna trzecia poważnych wypadków dzieje się właśnie w zaciszu naszych czterech ścian.

249: Zmień kolor na wiosnę!
Wraz z nadejściem wiosny nabieramy ochotę na zmiany. Zmiana fryzury, garderoby, a może zmiana wystroju pokoju lub całego mieszkania? Odpowiednia farba może zmienić nasze mieszkanie nie do poznania.

250: Jak wybrać sejf?
Śmiało można powiedzieć, że mamy bzika na punkcie kradzieży. Zewsząd jesteśmy bombardowani informacjami, że ktoś może nas okraść. Na przystanku autobusowych, przy kasie sklepowej, w pociągu, na ulicy, wreszcie w domu. Zbiorowa paranoja przyczyniła się do tego, że montujemy sejfy.


Strona 25 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl