Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

231: Jak ochronić się przed złodziejem?
Współczesne czasy nie należą do najbezpieczniejszych. Z roku na rok zaczyna wzrastać ilość bez pracy poprzez co w naszym społeczeństwie zaczyna w zastraszającym tempie przybywać osób trudniących się złodziejstwem.

232: Remont czas zacząć
Remontowanie swojego mieszkania wymaga to czasowego przeorganizowania swojego życia i zaangażowania. Jest to też poważna próba charakteru, w czasie której niejeden człowiek stracił entuzjazm siły i – co najgorsze – nerwy. Jak planować remont, by nas nie wykończył?

233: Tkaniny ma metry, czyli zrób to sama
Piękne, kolorowe ubrania kuszą nas z wystawek sklepowych. Niejednokrotnie jednak ich cena sprawia, że powstrzymujemy się i ze smutkiem rezygnujemy z zakupu. Dlaczego jednak nie uszyć by czegoś na własną rękę?

234: Pielęgnacja drewnianej podłogi
Wszystko się niszczy i zużywa. Choć nie da się powstrzymać tego procesu, można go spowolnić. Warto to zrobić w przypadku drewnianych podłóg, bo są warte tego, aby jak najdłużej wyglądać pięknie i ozdabiać dom.

235: Tajemnice pięknego tarasu
Taras to nie tylko kilka desek, jakiś fotel, może dwa i trochę kwiatków. Taras to miejsce wyjątkowe. Pozwala nam cieszyć się świeżym powietrzem bez wychodzenia z domu. Dlaczego nie ma być urządzony ze smakiem?

236: Galerie zdjęć na forach internetowych
Pośród wielu wypowiedzi na forach internetowych, znajdziemy również fotografie robione ukończonym pomieszczeniom mieszkalnym, jak również ogrodów, czy budynków. Najbardziej popularne są zdjęcia wnętrz, które inspirują do działania wiele osób.

237: Szukanie fachowców
Jest wiele dziedzin, które dysponują dobrze wyszkolonymi fachowcami. Jedną z takich dziedzin jest z pewnością budownictwo. Z roku na rok coraz więcej absolwentów szkół średnich wybiera właśnie ten kierunek studiów. Dlaczego tak się dzieje?

238: Pralki i Lodówki w sklepie internetowym
W momencie, gdy kupimy mieszkanie od dewelopera stajemy przed koniecznością wykończenia go odpowiednimi meblami, a także wyposażenia w właściwy sprzęt RTV i AGD.

239: Świat dziecięcych idoli
Zabawki dla dzieci to interes, który nigdy nie przestaniem mieć racji bytu. Nasi mali człowieczkowie do szczęścia i normalnego funkcjonowania potrzebują misiów, lalek samochodów i innych gadżetów, bez których dzieciństwo nie miałoby racji bytu

240: Zadbaj o łazienkę
W dzisiejszych czasach łazienka to w pewnym sensie wizytówka domu. Jest to miejsce bardzo intymne, więc już na pierwszy rzut oka może ono nam wiele powiedzieć o właścicielu mieszkania. Właśnie dlatego wiele osób poświęca wiele uwagi na aranżację łazienki.


Strona 24 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl