Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

221: Zwierzę w domu, a zachowanie czystości
Wielu z nas marzy o posiadaniu jakiegoś zwierzątka w domu. Pragniemy miłego pupila, by umilał nam czas po powrocie z pracy. Jednak zwierzę to żywa istotna, która nie zawsze zachowuje się czysto i schludnie.

222: Jak udekorować ładnie mieszkanie
Nasz dom, czy też mieszkanie jest już dla nas w tym czasach nie tylko miejscem odpoczynku, relaksu po ciężkim dniu pracy, ale i miejscem w którym czujemy się dobrze i bezpiecznie. Dlatego ważne jest, aby jego wygląd był ładny i adekwatny do naszych potrzeb, gustu i cech charakteru.

223: Montowanie zlewu w kuchni i wystrój
Kuchnia jest miejscem, w którym wiele osób spędza moc swojego czasu, a szczególnie kobiety, jakie chcą przygotować dla swoich mężczyzn posiłki, czy też ogólnie zadbać o dom.

224: Aranżowanie łazienek
Aranżacja łazienki to wcale nie łatwe zadanie. Trzeba pamiętać o kilku ważnych zasadach jej urządzania. Po pierwsze, nie można mieszać stylów. Na czym to polega? Musimy od razu na wstępie zdecydować się na styl, w jakim chcemy urządzić łazienkę.

225: Wanna z prysznicem
Wanna, jaka ma połączenie z panelem prysznicowym, jest rzadkością, ale mimo to i tak wiele osób ma ja w domach. Okazuje się, ze każdy z nas zawsze stara się szukać takiego rozwiązania, które będzie stanowiło najważniejszą z opcji.

226: Publiczne męskie ubikacje
Łazienka jest elementem podstawowym, bez jakiego nie da się siłą rzeczy normalnie mieszkać. Dlatego też należy ją posiadać. Niekiedy w domach są oddzielne łazienki, gdzie w jednej jest ubikacja, a w innych prysznice, chociaż tak naprawdę jest ona czasami niezbędna i należy się postarać, aby jednak pojawiła się w naszym domu.

227: Wybór bidetu
Z pewnością nie każdy mężczyzna wie, co w ogóle oznacza słowo bidet. Niemniej jednak, dla kobiety jest to jedno z ważniejszych urządzeń w każdej łazience. Dlatego też z pewnością warto zaopatrzyć łazienkę w bidet, jeśli w domu są kobiety.

228: Nowoczesna bateria kuchenna
Najnowsze osiągnięcia techniczne, wprawiły już w osłupienie niejedną osobę, a także sprawiły, że każdy z nas ciągle stara się, aby to, co robi, było jeszcze bardziej uwidocznione.

229: Wyposażenie łazienki
Urządzanie domu i mieszkania to bardzo ważne zadanie dla każdego właściciela. Jednym z pomieszczeń, które z pewnością powinno być odpowiednio i właściwie zaaranżowane jest łazienka. Nie jest to zwykłe miejsce. Wręcz przeciwnie. Każdy członek rodziny korzysta z niej przynajmniej kilka razy dziennie. T

230: Jak obniżyć koszty ogrzewania w domu
W okresie zimowym wiele osób posiada dość spore problemy finansowe związane w dużej mierze z kosztami ogrzewania swoich domów. Zimy w naszym kraju stają się coraz mroźne przy czym rośnie również cena surowców potrzebnych do ogrzewania naszych domostw.


Strona 23 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl