Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

191: Dom a bezpieczeństwo dziecka
Małe dziecko w domu to nie lada wyzwanie. Należy mu zapewnić odpowiednie warunki bezpieczeństwa, dzięki którym będzie się ono zdrowo i bezpiecznie rozwijało.

192: Jaką drabinę wybrać?
Drabina to przyrząd, który przyda się w każdym domu, czy to do umycia okien i powieszenia firanek, czy pomalowania sufitu. Istnieje kilka rodzajów drabin. Która będzie najlepsza?

193: Jak wybrać i zadbać o żywe drzewko choinkowe
Najcieplejsze dni roku niestety już za nami. Wielkimi krokami zbliża się zima, a co za tym idzie Święta Bożego Narodzenia. Jednym z najbardziej charakterystycznych elementów Świąt jest choinka. Wybierając choinkę żywą nie tylko należy ją świątecznie ubrać, ale także odpowiednio o nią zadbać.

194: Tania w użytku kuchenka mikrofalowa
Ostatnie kilkanaście lat to okres, kiedy życie ludzi niesamowicie się zmieniło. Można zauważyć zdecydowanie szybszy tryb życia i pogoń za pieniędzmi. To doprowadziło do tego, że ludziom brakuje czasu na wiele codziennych czynności.

195: Praca w kuchni – szybciej, łatwiej, wygodniej
Przygotowywanie posiłków należy do czynności wykonywanych przez człowieka każdego dnia. W tej chwili sprzęty AGD są tak doskonale rozwinięte i marzenia o łatwiejszej pracy w kuchni wydają się być spełnione.

196: Czyste naczynia
Współczesny świat to świat ciągle rozwijające się techniki, która wprowadza w nasze życie wiele istotnych udogodnień i sprawia, że wiele codziennych czynności jest łatwiejszych do wykonania. Jednym z takich sprzętów, które znacząco ułatwiły ludziom codzienne funkcjonowanie jest zmywarka.

197: Potrzebna kuchenka mikrofalowa
Dzisiaj ludzie żyją w ciągłym biegu. Nie można się zresztą dziwić takiej tendencji, jako że większość osób chce możliwie jak najszybciej dorobić się w życiu czegoś własnego, a to nie jest takie łatwe, jeśli pracuje się tylko osiem godzin dziennie

198: Najlepsze lodówki
Artykuły Gospodarstwa Domowego, znane szerzej pod popularnym skrótem artykułów AGD to urządzenia niezbędne w każdym domu. Bo czy można w odpowiedni sposób prowadzić dom bez pralki czy lodówki? Z całą pewnością byłoby to spore utrudnienie. Zarówno pralka, jak i lodówka to urządzenia niezbędne

199: Pralki slim
Któż w dzisiejszych czasach nie marzy o własnym domu z ogródkiem oraz spokojem? Nie jest to jednak takie proste, gdyż ceny domów nieustannie „idą w górę”, a kolejne pieniądze należy niejednokrotnie włożyć w remont domu.

200: Wanna, która masuje...
...a raczej wbudowany w niej sprzęt do hydromasażu, który ma zbawienny wpływ na wiele różnych dolegliwości. Przede wszystkim poprawia samopoczucie, zmniejsza napięcie, przez co pomaga nam w walce ze stresem.


Strona 20 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl