Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

11: Ogrodowy zestaw dla Twojego dziecka - 5 niezbędnych rzeczy
Pamiętacie swoje dzieciństwo? Czasy się zmieniają i obecnie, żeby uszczęśliwić dziecko, trzeba się trochę natrudzić. Jakie zabawki ogrodowe są najlepsze?

12: Mól - twój wróg
Mole są bardzo uciążliwymi i niestety częstymi gośćmi w naszych domach. Trudno się przed nimi ustrzec, a walka z nimi nie jest wcale taka prosta. Istnieją jednak sprawdzone sposoby na pozbycie się moli, które warto poznać.

13: Podział gruntu – jak to zrobić?
Coraz częściej zdarzają się sytuacje, że z działki o pewnej wielkości wydzielamy kilka mniejszych. Ma to swoje uzasadnienie i przekłada się na wymierne skutki ekonomiczne, zwłaszcza przy sprzedaży nowo powstałych działek.

14: Przechowujemy przyprawy
Przyprawy są nieodzownym elementem każdej kuchni. Choć nie stanowią samodzielnych składników, są bardzo ważnym dodatkiem, który wydobywa smak i aromat potraw. Aby jednak tak się stało, musimy zadbać o odpowiednie ich przechowywanie. Poniżej podpowiadamy, jak to robić.

15: Budowa szamba – czy warto?
Budując własny dom, zwracamy zwykle uwagę na jego projekt oraz na sposób, w jaki zagospodarujemy jego otoczenie. Jednak warto wziąć pod uwagę także stworzenie szamba.

16: Długowłosy pupil równa się dywan z futra?
Posiadanie długowłosego psa, zwłaszcza w mieszkaniu, kiedy nasz ulubieniec pozbawiony jest możliwości częstego przebywania na dworze, oznacza zazwyczaj duże kłopoty podczas sprzątania. Warto pamiętać, że posiadanie zwierzęcia o długiej sierści, wymaga porządków codziennych.

17: By zmywało się lepiej – wszystkim
Zmywacze i rozpuszczalniki są świetnymi pomocnikami przy pozbywaniu się uciążliwych plam i przebarwień. Jednak, aby bezpiecznie z nich korzystać należy zachować szczególną ostrożność.

18: Wady i zalety przydomowej oczyszczalni ścieków
Niektóre z prac budowlanych na działce możemy wykonywać tylko przez kilka miesięcy w roku. Jedną z takich prac jest z pewnością budowa przydomowej oczyszczalni ścieków. Ładna pogoda sprzyja temu, aby zdecydować się na taką właśnie inwestycję.

19: Rodzaje ogrodzeń
Ogrodzenia na stałe wpisały się w nasz krajobraz i stanowią ważny element otoczenia domu. Mają nie tylko chronić nas przed wizytami nieproszonych gości, ale pełnią również funkcję ozdobną. Widoczne z ulicy, mijane przez przechodniów, stają się niejako naszą wizytówką.

20: Osy – przyjaciele czy odwieczny wróg
Owady fruwające lub pełzające mają różne funkcje do spełnienia w naszym ogrodzie. Jedne niszczą nasze zbiory, drugie pomagają nam otrzymać bogaty plon.


Strona 2 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl