Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

151: Forum Leroy Merlin, a majsterkowanie i urządzanie mieszkania
Szukałeś kiedyś miejsca, w którym ktoś posłuży Tobie fachową radą w tematach budowlanych? Jest takie miejsce w Internecie: internetowe Forum Leroy Merlin. Jest tam mnóstwo działów, tematów i kategorii, dzięki którym bardzo szybko i sprawnie odnajdziesz niezbędną pomoc.

152: Jak dobierać akcesoria do sprzętu
Elektroniczne narzędzia są dzisiaj obecne w niemal każdym sektorze i trudno wyobrazić sobie jakąkolwiek współczesną firmę, która potrafiłaby umiejętnie radzić sobie z kolejnymi zleceniami i klientami bez wykorzystania nawet najbardziej podstawowych urządzeń.

153: Dozownik do mydła, czyli jak nie dobierać dodatków do łazienki
Wiadomo, że diabeł tkwi w szczegółach, a wielkie plany bywają niweczone przez małe, na pierwszy rzut oka nic nie znaczące, czynniki. Ta zasada ma zastosowanie również w przypadku urządzania naszej łazienki. Nic bowiem nie może tak zaszkodzić jej estetyce jak źle dobrane dodatki, np. dozownik do mydła.

154: Jakie rodzaje pojemników warto kupować
Pojemniki na narzędzia to artykuły w których trzymane są podstawowe narzędzia techniczne. Jeśli ktoś nie ma w domu za dużo miejsca to taki pojemnik doskonale spełni swoje zadanie.

155: Jak przedłużyć życie ciętych kwiatów?
Wielkimi krokami zbliża się święto zakochanych, w związku z czym niejedna kobieta już dziś wyobraża sobie, jaki bukiet dostanie z tej okazji od ukochanego. Ale co zrobić, by otrzymane kwiaty nie zwiędły zbyt szybko?

156: Jak pielęgnować orchidee?
Te piękne rośliny o efektownych i oryginalnych kwiatach należą do licznej rodziny storczykowatych, obejmującej ponad 20 tysięcy gatunków bylin. Orchidee nie tylko cieszą oczy, ale też wprowadzają do naszego domu czy mieszkania odrobinę egzotyki.

157: Odśnieżać czy nie odśnieżać – oto jest pytanie
Odśnieżanie terenu wokół posesji wciąż nie dla wszystkich jest oczywistym obowiązkiem. Nie wszyscy pamiętają, że zarówno sklepy, instytucje, jak i osoby prywatne mają obowiązek zadbać o bezpieczeństwo przechodniów i stan chodnika.

158: Szufle w dłoń
Zarówno chodniki, jak i ulice bywają zimą bardzo niebezpieczne. Wystarczą niewielkie opady deszczu ze śniegiem oraz mały mróz by nawierzchnia dróg zamieniła się w przysłowiową szklankę.

159: Pomysły na efektowny lifting wnętrz
Zima to doskonały czas na to, aby zająć się dekoracją swojego mieszkania. Jest to doskonały sposób na poprawę nastroju i poprawienie wyglądu naszej twierdzy. Nie zawsze efektowne zmiany wymagają kosztownej i długotrwałej rewolucji.

160: Powiemy, jak łatwo zakupić dywany dla dzieci
Zainspirowani bajkami, każdy z nas chciał mieć w dzieciństwie latający dywan, czapkę niewidkę lub zaczarowany ołówek. Bajki się nie spełniają, jednak od czego mamy wyobraźnię podczas zabaw. Dywan włochacz stawał się zaczarowany i służył nam do symulacji lotów.


Strona 16 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl