Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

141: Z czego zrobione są najlepsze ławki ogrodowe?
By móc odpowiedzieć na to pytanie, trzeba znać osobę, która je zadała. Jak wiadomo ławek ogrodowych jest naprawdę mnóstwo i ich modeli oraz rodzajów nie łatwo zliczyć. Także materiały do wykonania ławek ogrodowych są bardzo różne.

142: Twój wymarzony dom z Forum Leroy Merlin
Wszyscy z nas marzą o własnym miejscu na ziemi. Takim, jak ze snów, w którym dzieci krzątają się po domu, kot leży na parapecie, a w kominku błyszczą płomienie ognia. My siedzimy sobie spokojnie na wygodnej kanapie i z błogością sączymy kawę z ulubionego kubka. Wizja taka wcale nie musi pozostać tylko w sferze naszych marzeń.

143: Leroy Merlin – coś dla pań i panów
Panuje przekonanie, że sprawami budowlanymi bądź remontowymi zajmują się wyłącznie mężczyźni. Jeszcze około 20 lat temu była to przekonanie prawie w 100 % trafne.

144: Leroy Merlin – gdy budujesz dom
To jak stresująca jest budowa swojego domu, bądź remont świeżo zakupionego mieszkania wiedzą wszyscy, którzy przeżyli to chociaż raz. Pracy jest przy tym tyle, że często nawet i dzieci są angażowane stosownie do ich umiejętności i możliwości.

145: Jak niedopuścić już nigdy do powstawania "kamienia" w czajniku.
Wszyscy lubimy pić kawę czy herbatę. Ale dlaczego gotujemy wodę w ohydnych zakamienionych czajnikach? Później wylewamy do zlewu resztki pokruszonego kamienia. Czy tak musi być?

146: Powody, dla których warto odwiedzić Forum Leroy Merlin
W dzisiejszych czasach zaskakująco popularne stają się fora internetowe. Jest to już praktycznie fenomen na skalę światową. W cień odchodzą czasopisma, rady babć, ciotek i wujków.

147: Płot do zadań specjalnych
Czasem zadajemy sobie pytanie, co jeszcze możemy zrobić, by ustrzec się przed hałasem. Dom ocieplony wełną mineralną, a może mieszkanie z dźwiękoszczelnymi oknami? Okazuje się, że można też zdecydować się na akustyczne... ogrodzenie.

148: Leroy Merlin – oszczędność czasu i pieniędzy
Mówi się, że czas to pieniądz. Wiedzą to z pewnością ci, którzy budują swój dom bądź go remontują. Ileś to razy zdarza się bowiem, że trzeba opłacać rachunki za mieszkanie, w którym wciąż się mieszka oraz, za te, które się dopiero buduje, bo wciąż nie nadaje się ono do mieszkania.

149: Walka z nieproszonymi gośćmi w łazience
Czy wiesz, że w Twojej łazience możesz mieć dzikich lokatorów rodem z tropików? Chodzi o rybiki – kilkumilimetrowe, bezskrzydłe owady, które mają szczególne upodobanie do ciepłych i wilgotnych miejsc.

150: Relaks w zaciszu własnego ogrodu w altanie ogrodowej
Słońce świeci,robi się coraz cieplej, małymi krokami zbliża się wiosna, której tak bardzo wyczekujemy. Piękna pogoda, daje możliwości by zadbać o swój ogród.


Strona 15 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl