Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

131: Cenne porady, które oferuje hipermarket budowlany
Prace remontowo-budowlane wymagają nie tylko ogromnych nakładów związanych z zakupem niezbędnych materiałów oraz narzędzi, ale również zatrudnienia profesjonalnej firmy, która podejmie się ich realizacji.

132: Jakie oświetlenie wykorzystać do oczka wodnego?
Budując oczko wodne chcemy, aby było ozdobą naszego ogrodu i miejscem gdzie przyjemnie będzie spędzić czas na błogim relaksie. I tak oczywiście jest, można przed nim spędzić długie godziny, przyglądając się rybom buszującym wśród ozdobnych roślin i kamieni.

133: Jaką wybrać suszarkę ogrodową?
Pranie suszone na świeżym powietrzu ma przyjemny, świeży zapach, dodatkowo bardzo szybko schnie. Mamy wiele możliwości zamontowania różnych suszarek umożliwiających nam rozwieszenie prania w ogrodzie. Różnią się one wielkością i sposobem montażu.

134: Jaką podkaszarkę wybrać, elektryczną czy spalinową?
Wybór podkaszarki uzależniony jest od jej zastosowania, na jakim terenie będziemy ją wykorzystywać? Czy jest na nim dostęp do zasilania elektrycznego? Czy jest to zadbany i czysty trawnik czy też obszar usłany kamieniami i gałęziami?

135: Jak wybrać leżak ogrodowy?
Wśród mebli ogrodowych zapewniających nam przyjemny relaks i wypoczynek na łonie natury, poczesne miejsce zajmują leżaki. Pozwalają wygodnie rozłożyć się w cieniu lub na słoneczku, jak kto woli. Sklepy kuszą ogromną ilością modeli i niskimi cenami, na co warto zwrócić uwagę przy zakupie leżaka?

136: Sztuka wyboru pięknych narzut
Dbałość o estetykę i świeżość wnętrz naszych mieszkań wymaga stałych starań i zabiegów.Nierzadko radykalniejsza odmiana wyglądu domu niesie za sobą konieczność poniesienia niemałych nakładów czy trudów (np. remontowo-budowlanych).

137: Odporna farba elewacyjna
Malując elewację domu chcemy zapewnić mu ładny, elegancki wygląd na długi okres czasu, jednocześnie uzyskując ochronę przed czynnikami zewnętrznymi i oddychalność murów. Do dyspozycji mamy kilka rodzajów farb o różnym składzie, pozwalającym uzyskać pożądany efekt.

138: Sztuka zdrowego snu
Absolutnie nie możemy lekceważyć znaczenia snu dla człowieka. Przesypiamy jedna trzecią część swego życia i ma to głębokie medyczne uzasadnienie. Wiele bardzo negatywnych skutków dla ludzkiego organizmu wywołują zaburzenia snu.

139: Czy meble tarasowe muszą kosztować majątek?
Kiedy człowiek wybiera się do sklepu, aby kupić na swój taras meble, to musi mieć tą świadomość, że za dobrej jakości artykuły zapłaci naprawdę sporo pieniędzy. Takie meble są niestety drogie, ponieważ wykonywane są z dobrej jakości materiałów, a także są one objęte gwarancją producenta.

140: Gdzie najczęściej są używane gazony?
Wiele osób nie mających pojęcia o gazonach, nie będzie także wiedziało, gdzie się tego typu przedmioty używa. To oczywiste zresztą, ale nic nie stoi na przeszkodzie, aby dowiedzieć się nieco więcej o samych przedmiotach oraz o miejscach ich wykorzystywania.


Strona 14 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl