Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

121: Każdy może skorzystać z porad sklepu internetowego
Na stronie takiego hipermarketu budowlanego, jak chociażby Leroy znajdziemy nie tylko polecane przez markę materiały budowlane czy wykończeniowe, ale też m.in. najwyższej jakości zdjęcia poszczególnych produktów wraz z ich dokładnym opisem.

122: Odnawianie mebli ogrodowych
Mamy już wiosnę, w związku z czym już czas pomyśleć o wystroju balkonów oraz tarasów. Po letnim użytkowaniu mebli ogrodowych w większości przypadków ich stan pozostawia wiele do życzenia.

123: Na co zwrócić uwagę kupując pawilon ogrodowy?
Planują przygotowanie miejsca imprez towarzyskich w ogrodzie, możemy postawić altankę lub skorzystać z szeroko dostępnych pawilonów ogrodowych. Altana to spory wydatek, wymaga ponadto odpowiedniego sprzętu, materiałów i umiejętności. Pawilon jest dużo tańszym rozwiązaniem i każdy może z niego skorzystać.

124: Drewniane podesty tarasowe, czy warto?
Nadchodzące lato sprawi, iż będziemy szukać wytchnienia i relaksu w parkach, pod parasolkami oraz na własnym przydomowym tarasie. Przyjemne spędzanie na nim czasu wymaga odpowiedniej aranżacji, pasującej do naszego charakteru. Jednym z elementów, jakie możemy wykorzystać są podesty tarasowe,

125: Jakie wybrać doniczki na balkon?
Kwiaty na balkonie stanowią urozmaicenie betonowej architektury, nadając budynkom atrakcyjnego wyglądu. Wpływają również korzystnie na widok z okna balkonowego, ożywiając go soczystą zielenią i kolorowymi pąkami. Można również wysadzać na balkonach małe drzewka i krzewy doniczkowe, w zależności od upodobań.

126: Jakie wybrać płotki ogrodowe?
Szeroki wachlarz dostępnych płotków, pod względem wymiarów, kolorystyki, wzorów oraz materiałów, daje swobodę wyboru w zależności od ich planowanego zastosowania i klimatu panującego w ogrodzie. Podkreślimy dzięki nimi zarówno nowoczesną aranżację jak i tradycyjny, naturalny charakter.

127: Rodzaje i zastosowanie wentylatorów
Do schłodzenia pomieszczeń niewyposażonych w system klimatyzacji, wykorzystywane są wentylatory. Są one zróżnicowane ze względu na sposób montażu lub ustawienia, moc oraz gabaryty. Co pozwala na dopasowanie odpowiedniego urządzenia do konkretnego pomieszczenia.

128: Jaki wybrać wertykulator?
Dbając o trawnik w ogrodzie, nie wystarczy go jedynie kosić i podlewać, należy również wykonywać inne zabiegi pielęgnacyjne, które zapewnią piękny zielony dywanik, cieszący oko i podziwiany przez gości.

129: Zaplanuj remont korzystając z praktycznych porad Leroy Merlin
Remont mieszkania jest poważnym przedsięwzięciem, które wymaga nie tylko sporych nakładów finansowych, ale również dużego zaangażowania i poświęcenia swojego cennego czasu.

130: Działki budowlane Wrocław czy kupno domu?
Coraz więcej osób zamieszkujących Wrocław jak również jego najbliższe okolice za główny priorytet stawia sobie zamieszkanie we własnym domku jednorodzinnym w wolnej lub szeregowej zabudowie.


Strona 13 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl