Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

111: Zalety i wybór myjek ciśnieniowych
Nie trzeba specjalnie długo dyskutować, żeby dojść do wniosku, że myjki ciśnieniowe to jedne z tych narzędzi, które zdecydowanie ułatwiają nam życie.

112: Wybór mikrozraszaczy
Nikogo chyba nie trzeba przekonywać do faktu, jak ważne jest odpowiednie nawadnianie różnego rodzaju terenów w naszych ogródkach, na naszych działkach czy przydomowych sadach, ale również w przypadku roślin sadzonych na różnego rodzaju rabatach kwiatowych, balkonach i tarasach, gdzie idealnie sprawdzą się właśnie mikrozraszacze.

113: Dobry plan oszczędzi czas
Wybudowanie domu to nie lada wyzwanie dla młodego człowieka na tak zwanym „dorobku”. Ciężko jest dzisiaj zarobić wystarczająco dużo pieniędzy, żeby móc pozwolić sobie na postawienie budynku mieszkalnego bez wsparcia budżetu kredytem zaciąganym często na długie lata.

114: Dekoracyjne zalety skrzynek balkonowych
Nic tak nie ozdabia balkonu, okien czy tarasu jak kolorowe kwiaty, szczególnie tuż po zimie, gdy dopiero roślinność budzi się do życia. Nie tylko kwiaty w skrzynkach, ale i same skrzynki powinny stanowić dekoracyjny element, osiągniemy to dobierając odpowiednio ich kolorystykę i wysoką jakość wykonania.

115: Drewniane podesty tarasowe, czy warto?
Nadchodzące lato sprawi, iż będziemy szukać wytchnienia i relaksu w parkach, pod parasolkami oraz na własnym przydomowym tarasie. Przyjemne spędzanie na nim czasu wymaga odpowiedniej aranżacji, pasującej do naszego charakteru.

116: Porady fachowców w internetowym sklepie Leroy Merlin
Decydując się na remont mieszkania trzeba mieć świadomość, że ogromną część finansów pochłonąć może wynagrodzenie przeznaczone dla ekipy specjalistów, którym zlecimy wykonanie poszczególnych prac. Żeby znacznie ograniczyć budżet przeznaczony na remont warto samodzielnie podjąć się wykonania mniej skomplikowanych prac.

117: Jak wybrać meble na balkon?
Posiadając duży balkon, można go całkiem ciekawie urządzić, zapewniając sobie przyjemne miejsce do spędzania czasu w ciepłe dni. Trochę zieleni oraz krzesła lub huśtawka, zrekompensują poniekąd brak działki. Wybierając meble na balkon postarajmy się, aby dobrze dopasować je do stylu elewacji i balustrady.

118: Jaka huśtawka do ogrodu?
Nie sposób urządzać ogród i nie pomyśleć o wstawieniu do niego huśtawki, przyjemnie jest się bowiem pobujać w ciepłe dni z filiżanka kawy czy książką. Do wyboru mamy huśtawki, tak jak i meble ogrodowe, z różnych materiałów pozwalających dopasować ją do klimatu panującego w ogrodzie.

119: W internetowym sklepie budowlanym znajdziesz nie tylko porady
Aby zwiększyć dostęp do swoich usług, coraz więcej sklepów specjalizujących się w branży budowlanej rozszerza swoją działalność, pojawiając się także na rynku wirtualnym. Internetowe markety budowlane oferują swoim klientom nie tylko szeroki asortyment towarów, ale też wiele fachowych porad.

120: Sposób na udany remont
Wraz z nadejściem wiosny coraz więcej osób zastanawia się nad odnowieniem wnętrz swoich mieszkań. Nie wszystkie prace remontowe wymagają od razu skorzystania z usług świadczonych przez profesjonalne firmy budowlane.


Strona 12 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl