Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

101: Zaprawa co to takiego?
Zaprawa co to takiego? Jak najbardziej właściwe określenie nie jest tutaj jak najbardziej odpowiednie. Niemniej jednak posrajmy się we właściwy dla nas sposób odpowiedzieć na ów pytanie.

102: Brudne elewacje i sposoby ich czyszczenia
Brudne elewacje to bardzo przykry widok, zwłaszcza kiedy są to elewacje dawnych kamienic, które wyglądają szpetnie. Odrapane, brudne, dają złe świadectwo o właścicielu budynku jako dozorcy i opiekunie budowli.

103: Wszystko o rynku pilarek
Wybierając odpowiedni sprzęt do cięcia drewna musimy mieć odpowiednia wiedzę. W przypadku pilarek łańcuchowych musimy wiedzieć o wielu parametrach, wytycznych i innych szczegółach. Jeśli poznamy wszystkie rodzaje i charakterystyki to dopiero wtedy będziemy mogli dokonać świadomego wyboru.

104: Stwórz domowy warsztat
Domowy warsztat to marzenie wielu Panów. Nawet jeśli nie zajmują się majsterkowaniem to chcą mieć miejsce tylko dla siebie w otoczeniu narzędzi, maszyn i innych tego typu przedmiotów.

105: Łazienka naszych marzeń
Łazienka naszych marzeń jest jak najbardziej osiągalna zwłaszcza we wszystkich tych przypadkach, które jakby na to nie patrzeć chcą zrobić aby ów łazienka była na jak najwyższym poziomie. Niestety same koszta „stworzenia” łazienki nie są aż takie niskie.

106: Rodzaje okapów kuchennych
Okapy są bardzo kluczowymi urządzeniami w naszych kuchniach, ponieważ pozwalają nam być spokojniejszym o kilka ważnych spraw. Możemy spokojniej oddać się gotowaniu, smażeniu i całej reszcie kulinarnych uciech. Zapewniają nam wiele pożytecznych funkcji.

107: Płytki gipsowe na zewnątrz domu
Płytki gipsowe na zewnątrz domu są co raz to częściej spotykanym zagadnieniem, zwłaszcza wśród wszystkich tych osób, które tak naprawdę znają się na rzeczy i podchodzą do tematu związanego z estetyką – jak najbardziej poważnie.

108: Rodzaje WC kompaktów dostępnych na rynku
Urządzeniem sanitarnym, stanowiącym połączenie spłuczki z miską sedesową za pomocą specjalnych śrub bądź scalonych jako jeden element, jest kompakt WC. Urządzając łazienkę, nie zdajemy sobie do końca sprawy, jak wiele jest obecnie na rynku dostępnych rodzajów kompaktów WC i jak producenci ułatwiają nam jej wyposażenie.

109: Czym kierować się przy wyborze wyrzynarki
Ręczna wyrzynarka stanowi doskonałe narzędzie pracy w przydomowym warsztacie. Korzystając z niej podczas drobnych prac każdy majsterkowicz może samodzielnie dopracować kształt obrabianej powierzchni.

110: Jak wyczyścić fugi?
Zabrudzone fugi spędzają sen z powiek wielu gospodyniom domowym, a czyste i zadbane sprawiają, że całe pomieszczenie nabiera ładniejszego wyglądu.


Strona 11 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl