Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

91: Czym różni się drabina rozstawna od zwykłej?
Z całą pewnością każdy z nas niejednokrotnie był w sklepie budowlanym. Jak wiadomo, w niektórych z nich liczba artykułów, które możemy zakupić jest wręcz zaskakująca.

92: Dlaczego warto zdecydować się na ogrzewanie podłogowe?
Każdy dom, aby mógł być w pełni zdatny do zamieszkania w nim musi spełniać niektóre warunki. Przede wszystkim to, co jest nam wszystkim niezbędne do życia to woda, elektryczność oraz ciepło. Tak, bez niego dzisiejszy człowiek nie jest w stanie sobie wyobrazić każdego dnia.

93: Jak skutecznie chronić się przed owadami?
Lato to okres, w którym ataki niezwykle złośliwych owadów są bardzo nasilone. Na szczęście jest jednak wiele sposobów na to, jak można z nimi walczyć. Poznajmy je nieco bliżej.

94: Historia wiszącego łóżka
Hamakowanie, o ile możemy takim terminem objąć dziś korzystanie z hamaku, jest czynnością niezwykle przyjemną. To urządzenie mimo, że jest dosyć proste w swojej konstrukcji, wzbudza dużą dozę ciekawości. Dlatego właśnie między innymi warto poznać jego krótką, aczkolwiek inspirującą historię.

95: Podtynkowe głowice natryskowe
Współczesna moda wkracza dużymi krokami także do aranżacji wnętrz, w tym również do łazienki. W przypadku instalacji sanitarnych coraz większym zainteresowaniem cieszą się instalacje podtynkowe dotyczy to również natrysków.

96: Kilka słów o pielęgnacji basenów
Najwyższy czas, żeby zainstalować już nasze baseny ogrodowe. Być może wielu z was przekonało się już, jak ważna jest odpowiednia pielęgnacją takiego basenu.

97: Żaroodporne węże przeznaczone do przemysłu drzewnego
Maszyny i urządzenia przeznaczone do obróbki drewna są precyzyjne, szybkie a co za tym idzie coraz bardziej wydajne. Wybierając maszynę do obróbki drewna należy zwrócić uwagę nie tylko na żywotność maszyna ale także na uniwersalność zastosowania oraz zastosowane oprzyrządowanie w tym także węże techniczne.

98: Różne materiały we wnętrzu
Branża aranżacji wnętrz zmienia się bardzo dynamicznie. Obecnie mamy spore możliwości aranżacyjne, które ograniczone są wyłącznie naszą inwencją twórczą. W sklepach znajdziemy dosłownie wszystko.

99: Postaw na wytrzymałość, czyli betonowe ogrodzenie posesji
Betonowe ogrodzenia są nadal bardzo popularne nie tylko w przestrzeni publicznej, ale także wokół domów jednorodzinnych. Za ich sukcesem stoi stosunkowo niska cena, a także efekt, który można uzyskać dzięki znacznemu zwiększeniu asortymentu oraz estetyki betonowych elementów ogrodzeń.

100: Wybierz zaprawę uniwersalną!
Rzeczy martwe niestety są bardzo często złośliwe i w najmniej oczekiwanym momencie przynoszą nam kłopoty. Każdy z nas chce mieszkać przecież w pięknym domu, który prezentuje się idealnie oraz wszystko jest na swoim miejscu.


Strona 10 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl