Podkategorie w tej kategorii:

Artykuły w kategorii: Dom i Ogród

1: Metody odprowadzania ścieków
Szambo czy przydomowa oczyszczalnia – oto jest pytanie. Wiele osób staje przed poważnym dylematem, kiedy okazuje się, że nie mogą się podłączyć do sieci kanalizacyjnej.

2: Kupujemy odkurzacz
Odkurzacz to jedno z najważniejszych urządzeń w służbie czystości domu. Dzięki nim podłoga w Twoim mieszkaniu będzie czysta i pachnąca. Jaki odkurzacz wybrać? Który będzie najodpowiedniejszy do naszych warunków. Oto krótkie zestawienie.

3: Plakaty we wnętrzach
Dawniej plakaty kojarzyły się wyłącznie z wystrojem pokojów dla nastolatek. Wielkoformatowe zdjęcia wokalistów i ulubionych zespołów przechodzą jednak do lamusa, a do łask wracają plakaty filmowe oraz typograficzne.

4: Plakaty we wnętrzach
Dawniej plakaty kojarzyły się wyłącznie z wystrojem pokojów dla nastolatek. Wielkoformatowe zdjęcia wokalistów i ulubionych zespołów przechodzą jednak do lamusa, a do łask wracają plakaty filmowe oraz typograficzne.

5: Ciekawe pomysły na dekoracje świąteczne
Zima to czas, w którym ciepło i rozbuchana natura zapada w małą drzemkę, a my musimy walczyć o piękno i nieco ciepełka. Jednym z milszych elementów zimy są grudniowe święta. Oto kilka pomysłów na nastrojowe ozdoby do domu.

6: błędy popełniane przy budowie schodów
Schody są niezwykle istotnym elementem w konstrukcji domu. To konieczny ciąg komunikacyjny w każdym domu, który posiada piętro. Niestety często zdarza się tak, że podczas ich wykonywania popełniane są mniejsze lub większe błędy.

7: Jak prawidłowo malować wałkiem?
Wałki malarskie umożliwiają nam szybkie i dokładnie pomalowanie ścian i sufitów, a szczególnie chętnie wybieramy je do pomalowania dużych powierzchni. Sprawdzają się lepiej niż pędzle, jednak wiele zależy od wyboru odpowiedniego rodzaju wałka.

8: Intensywne kolory na ścianach
Wybór koloru farby, jaką pokryjemy ściany naszego mieszkania jest jedną z najistotniejszych decyzji jakie czekają nas podczas remontu. Kolor ścian determinuje nasze dalsze wybory – to do niego właśnie dobieramy kolor podłóg, mebli czy ewentualnych dodatków. Jeśli nie chcemy mieć wszystkich ścian białych, stawiamy na kolor.

9: Domofony analogowe i cyfrowe – który wybrać?
Domofony gwarantują nam bezpieczeństwo i kontrolę nad tym, kto zmierza do naszego mieszkania. Są przede wszystkim rozwiązaniem komfortowym, bowiem dzięki nim możemy otworzyć bramę czy furtkę bez konieczności wychodzenia z domu.

10: Dom pełen kwiatów
Kwiaty doniczkowe są w mieszkaniach praktycznie każdego z nas. Często kupujemy je w prezencie, szczególnie osobom, które dopiero wprowadziły się do swoich domów. Popularna jest jednak opinia, iż nie każdy ma rękę do hodowli kwiatów.


Strona 1 z 26
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]   [6]   [7]   [8]   [9]   [10]   [11]   [12]   [13]   [14]   [15]   [16]   [17]   [18]   [19]   [20]   [21]   [22]   [23]   [24]   [25]   [26]  
© 2011 Artykulis.pl