Artykuły w kategorii: Zarządzanie firmą

21: Skuteczna forma wsparcia finansowego – faktoring
W dobie powszechnie panującego kryzysu, nie jest łatwo prowadzić firmę. Przedsiębiorcy napotykają na różnego rodzaju problemy, których wynikiem są przestoje finansowe, brak płatności z faktury. Wymienione problemy są tak powszechne, żeby nie powiedzieć że stały się codziennością wielu firm.

22: Co daje firmie ocena 360 stopni?
Jednym z filarów dobrze prosperującej firmy są jej pracownicy. Warto więc wspierać ich w rozwoju , a także dbać o dobre relacje między nimi. W działaniach tego typu z pewnością pomoże badanie 360 stopni.

23: Sposoby weryfikacji i kontroli dostępu.
Biometria jest to najbardziej bezpieczny i równocześnie najbardziej wygodny sposób weryfikacji dostępu. Jej podrobienie jest praktycznie niemożliwe. Jej celem jest kontrola dostępu do laptopów, bankomatów, telefonów komórkowych, systemów alarmowych.

24: Dobrze zarabiająca firma
Każdy przedsiębiorca, szczególnie taki, który zaczyna swoją przygodę z prowadzeniem firmy marzy o tym, aby w niedalekiej przyszłości zarabiać bardzo dużo i nie mieć dodatkowo żadnych problemów związanych z urzędnikami albo pracownikami.

25: Problemy z formalnościami US - jak wypełnić vat-r?
Każdy, kto decyduje się na założenie własnej firmy mus niezwłocznie zarejestrować się w Urzędzie Skarbowym, jako podatnik VAT. Choć nowe przepisy mówią o tym, że firmy mogą być zwolnione z podatku VAT, to jednak z uwagi na liczne zalety, przedsiębiorcy raczej decydują się na przyznanie statusu podatnika VAT.

26: Imprezy firmowe z pomysłem
Chcesz urządzić ciekawy wyjazd integracyjny swych (współ)pracowników bez konieczności zatrudniania agencji PR, która zajmuje się organizowaniem eventów firmowych? Niemożliwe? Ależ skąd! Jest to jak najbardziej możliwe do zrealizowania.

27: Imprezy firmowe
Każdy przedsiębiorca, który chciałby zadbać o to, aby wszyscy ludzie pracujący w jego firmie czuli się bardzo dobrze, oprócz zapewnienia im godziwych warunków pracy oraz porządnego wynagrodzenia, powinien również pomyśleć o zorganizowaniu dla nich imprezy firmowej.

28: Duża konkurencja na rynku – jak sobie z nią radzić?
Nie jest łatwo w dzisiejszych czasach przebić się przez ogromną konkurencję, która dostrzegalna jest niemal w każdej branży. Szczególnie zauważalna jest ona w dziedzinie budowlanej i wyposażeniowej.

29: Jak uzupełnić formularz VAT-R?
Jeżeli zastanawiasz się, w jaki sposób uzupełnić VAT-R formularz, z pewnością znajdziesz tutaj kilka podpowiedzi. Przede wszystkim powinieneś wiedzieć, że nowo powstałe przedsiębiorstwa nie muszą rozliczać się z podatku VAT.

30: Błędy początkujących przedsiębiorców
Zdecydowałeś się zrobić ten ważny krok w swoim życiu, jakim jest założenie własnego biznesu? Ustrzeż się błędów jakie najczęściej popełniają początkujący przedsiębiorcy. Rozwiń skrzydła zamiast zwijać interes po trzech latach działalności.


Strona 3 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl