Artykuły w kategorii: Zarządzanie firmą

11: Jak znaleźć oceniających w Development center i Asessment center?
Każdy proces w którym potrzeba niezależnych i obiektywnych osób do oceniania pracowników jest trudny z kilku przyczyn. Na pewno ważne jest, żeby Asessment center był przeprowadzony w należyty sposób, bo tylko wtedy takie działanie ma sens.

12: Kto może być delegowany w firmie w podróż służbową?
Znajomość prawa związanego z rozliczaniem podróży służbowych jest w każdej firmie, gdzie są one realizowane, bardzo ważne. Podróże służbowe zarówno krajowe, jak i zagraniczne są obecnie bardzo popularne i decyduje się na nie wielu przedsiębiorców, korzystając z nich samodzielnie albo wysyłając na nie swoich pracowników.

13: Dokumenty - co zrobić z ich nadmiarem?
Wiele dokumentów przetrzymywanych w firmach oraz organizacjach po wskazanym okresie traci ważność lub po prostu nie są już potrzebne. Co wówczas z nimi powinniśmy zrobić?

14: Czym jest audyt i jakie niesie korzyści?
Czym właściwie jest audyt? Z pewnością wiele osób zadaje sobie to pytanie. Słowo brzmi dla wielu pracowników przedsiębiorstw dość tajemniczo, często budzi nawet grozę.

15: Czy model kompetencyjny jest skuteczny
Dowodów na to, że model kompetencyjny jest skuteczny i przynosi zamierzone efekty jest naprawdę sporo. Zresztą wystarczą wypowiedzi osób, które na własnej skórze przekonały się o tym jak działa taki model i jak stopniowo osiąga się założone w nim cele.

16: Sposoby oceniania przyszłych pracowników
Kiedy na ogłoszenie o pracy zgłaszają się kolejni kandydaci, trzeba sprawnie przeprowadzić proces rekrutacji. W zależności od tego jaki rodzaj stanowiska ma objąć dany kandydat, na pewno jej przebieg wygląda w inny sposób.

17: Jak założyć biuro nieruchomości?
Pomysł na założenie własnego biura nieruchomości może być dobrym sposobem na biznes. Na rynku nieruchomości ciągle odnotowywany jest wzrost zainteresowania zakupem powierzchni handlowych, biurowych oraz działek pod budowę.

18: Dlaczego dobre oprogramowanie biurowe jest bardzo ważne
Praca w biurze wymaga spełnienia kilku ważnych warunków. Są to zapewnienie odpowiedniego stanowiska pracy, jego warunków oraz narzędzi. W skład trzeciego elementu wchodzi między innymi dobre oprogramowanie biurowe. Dlaczego jest ono tak ważne?

19: Odpowiedzialność społeczna firmy
Każda firma w swoich działaniach powinna uwzględnić społeczną odpowiedzialność. Związane jest to z braniem pod uwagę interesów interesariuszy (w tym społeczeństwa) oraz środowiska. Co dokładniej wchodzi w jej zakres?

20: Jak powinno wyglądać profesjonalne biuro?
Biuro firmy do której przychodzą nasi kontrahenci oraz profesjonalna jego obsługa to podstawa. Nie można uważać się za dobra firmę bez odpowiednio działającego biura i bez wykwalifikowanych osób, które to biuro będą obsługiwali.


Strona 2 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl