Artykuły w kategorii: Zarządzanie firmą

1: Zalety klimatyzacji w biurze
W dzisiejszych czasach bardzo wiele prac wykonuje się w biurze. Wiele zadań przejmują komputery, które obsługują ludzie. Praca biurowa ma wiele zalet, jednak w lato, gdy na dworze panują straszne upały, w pomieszczeniach biurowych naprawdę ciężko wytrzymać.

2: Outsourcing coraz popularniejszy w branży IT
Opieka informatyczna zdobywa w naszym kraju coraz większa popularność. Jest to związane z posiadaniem przez tego rodzaju usług ogromnej ilości zalet. Są to głównie oszczędności związane z mniejszymi kosztami funkcjonowania firmy, jak i o wiele wyższa jakość świadczonych usług.

3: Na czym polega archiwizacja dokumentów?
W dzisiejszych czasach wszystkie jednostki organizacyjne, niepaństwowe oraz państwowe przedsiębiorstwa zobowiązane są do archiwizowania dokumentów, które powstają w wyniku prowadzonej działalności.

4: Masaż w biurze dobry na wszelkie dolegliwości
Praca biurowa jest nieodłączanie związana z koniecznością spędzania wielu godzin dzienne w pozycji siedzącej. Nasz organizm nie jest przystosowany do takiej pozycji, ponieważ natura zaprogramowała go tak, że powinien większość czasu spędzać aktywnie.

5: Usługi świadczone przez Contact Center coraz bardziej pożądane
Artykuł przedstawia koncepcje outsourcingu na przykładzie tworzonych w Polsce Contact Center. Dowiesz się w nim jakie są zalety takiego rozwiązania i kiedy ono się sprawdza.

6: Klimatyzacja w biurze – czy konieczna?
Zapewnienie odpowiedniej atmosfery panującej w biurze jest jednym z podstawowych obowiązków wobec pracowników wszystkich właścicieli firm, bez względu na wielkość czy charakter prowadzonej przez nich działalność.

7: Rodzaje programów księgowych
Prowadzenie firmy oznacza dzisiaj sprawne zarządzanie całym skomplikowanym systemem, na który składają się pracownicy, proces produkcji, klienci i realizacja ich zleceń, dokumentacja techniczna i finansowa i cały szereg innych ważnych elementów.

8: Technologia podczas prowadzenia działalności gospodarczej
Stawianie sobie coraz nowych wyzwań, również podczas prowadzenia działalności gospodarczej, jest w stanie przynieść lepsze rezultaty.

9: Procesy biznesowe w zautomatyzowanej analizie
Efektywne funkcjonowanie firmy zależy w dużej mierze od odpowiedniej organizacji i umiejętności oceny sytuacji. Pomaga w tym między innymi oprogramowanie BPM, które może bardzo ułatwić pracę kadrze menedżerskiej.

10: Wszystko o kredytach dla firm
Kredyt firmowy można uznać za jedną z kilku metod finansowania przedsiębiorstwa. Banki sprawiają, iż środki finansowe mogą zostać przekazane na cele, które mają związek z rozwojem firmy, od poprawy płynności, po poważne inwestycje mające na celu powiększenie majątku trwałego.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl