Artykuły w kategorii: Szkolenia

1: Ciężki los urzędnika
Praca urzędnika do łatwych nie należy, tysiące formularzy do wypełnienia i pism do napisania przeraziły by niejednego. W dodatku co rusz nowe rozporządzenia i regulacje prawne zmuszają urzędników do zmian znanych sposób załatwienia różnych spraw.

2: Motywowanie pracowników zwiększa ich efektywność. Jak to robić skutecznie?
Zmotywowana kadra pracownicza w znacznej mierze przyczynia się do osiągania wyższych wyników finansowych, zamierzonych celów i zwiększenia produktywności organizacji.

3: Szkolenia dla menedżerów
Podnoszenie kwalifikacji, ciągłe kształcenie się to nie tylko dobre samopoczucie, ale także lepsze perspektywy zawodowe na przyszłość. Jeśli nadarzy się okazja, by udać się na dokształcające szkolenia warto się na to skusić.

4: Podnoszenie kwalifikacji.
Każdego dnia poznajemy nowe rzeczy,nowych ludzi.Czasem dzieje się to przypadkiem i może też nieświadomie, innym razem jesteśmy na to pewnym sensie przygotowani.Całe życie jest ciągłym uczeniem się.

5: Właściwa treść e-maila dla systemu antyspamowego
Jeśli masowa wysyłka e-maili kończy się sporą liczbą zwrotów, zdecydowanie coś robisz nie tak. Co zrobić, żeby odbiorcy chętnie czytali maile? Czym zachęcić? Czym nie zrazić? Jak nie trafić do spamu?

6: Gdy robisz wszystko inne, byleby nie zacząć robić tego, co powinieneś
Zapraszam do lektury krótkiego artykułu opisującego czym jest prokrastynacja i czym się charakteryzuje. Czy można ją przezwyciężyć i być o wiele wiele bardziej efektywnym w pracy i codziennym życiu?

7: Jak dotrzeć ze swym przesłaniem do odbiorcy?
Dla każdego prezentującego, podczas prezentacji najważniejsza jest realizacja konkretnego celu. Ma jakieś przesłanie, najlepiej własne, i chce z nim dotrzeć do odbiorcy. Jednak to wszystko musi być spójne. Oto kilka wskazówek jak przygotować skuteczną prezentację:

8: Sale konferencyjne Wrocław, na spotkania biznesowe
Konferencje powinny odbywać się w odpowiednich warunkach. Wówczas wszyscy ich uczestnicy będą efektywni i unikną zmęczenia. Niestety często firmy nie dysponują takimi pomieszczeniami. Tutaj z pomocą przychodzą sale konferencyjne Wrocław. Nowoczesne, w pełni wyposażone, z profesjonalną oraz miłą obsługą – sale konferencyjne.

9: Dlaczego warto inwestować w wiedzę pracownika?
Wahania na rynkach i kryzys, to powód, żeby przyjrzeć się na jakim etapie rozwoju jest firma. Analiza sytuacji w kontekście konkurencji często wskazuje, że czas na zmiany. Jedną ze ścieżek prowadzących do podwyższenia pozycji firmy jest inwestycja w wiedzę pracowników.

10: Webinaria a szkolenia tradycyjne
Czasy, kiedy szkolenia w firmie wiązały się z ogromnymi kosztami czy to w związku z wyjazdami pracowników, czy też z odpowiednią organizacją pracy w firmie podczas ich prowadzenia, dawno minęły. Rozwój nowych technologii zdecydowanie ułatwił zdobywanie kolejnych umiejętności.


Strona 1 z 2
[1]   [2]  
© 2011 Artykulis.pl