Reklama w gazetach dzisiaj - czy warto?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: E.P.

Czytano: 564 razy | Kategoria: Reklama i promocja | Ilość słów: 307 | Data: Fri, 21 Sep 2012 | 3 komentarzy

W dzisiejszych czasach reklama w prasie po prostu przestaje się opłacać - często możemy usłyszeć takie głosy, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i pracowników prasy oraz portali internetowych. Jaka jest jednak prawdziwa wersja zdarzeń?

Czy nie opłaca się reklamować w prasie, na przykład codziennej, albo w miesięcznikach specjalistycznych? Oczywiście, że się opłaca! Trzeba tylko wiedzieć, jak to umiejętnie robić. Reklama w gazecie przybrała nowy wymiar i stanowi przekaz do klienta, połączony z rozszerzeniem w innej przestrzeni medialnej - w Internecie. To właśnie w sieci tkwi marketingowa potęga dzisiejszej reklamy, ale wszystko zaczyna się i tak w prasie.

To w gazecie niekiedy możemy zobaczyć ciekawą reklamę i informację, że aby dowiedzieć się więcej, powinniśmy odwiedzić stosowną stronę internetową, której adres widnieje w treści reklamy. Jest to prosty i dobry sposób docierania do klientów, z którego korzysta bardzo wiele firm i który się po prostu z biegiem czasu doskonale sprawdził.

Szukając dobrej metody docierania do klientów, dobrze jest się zainteresować prasą specjalistyczną - dzięki niej możemy na przykład reklamować usługi komputerowe albo internetowe od razu w odpowiednim, przeznaczonym do tego celu czasopiśmie.Tam, pomiędzy artykułami specjalistycznymi, poruszającymi komputerowe, znaleźć można również ogłoszenia przeznaczone dla osób, związanych z komputerami i usługami sieciowymi oraz internetowymi.

Jeśli szukamy sposobu na efektywne zareklamowanie się w czasopiśmie komputerowym, powinniśmy bez wątpienia połączyć reklamę w prasie z reklamą w internecie, poprzez stworzenie ciekawej reklamy w jednym i w drugim medium. Jest to bardzo istotne, a pomóc nam w tym może na przykład profesjonalna agencja reklamowa. Oczywiście, możemy wykorzystać też swój własny dział marketingu, ale nie zawsze to będzie skuteczne - niekoniecznie będzie posiadał on wymagane doświadczenie, by stworzyć tego typu reklamę. Jeśli szukamy efektywnego sposobu, by reklama w gazecie była skuteczna, użyjmy kompleksowego rozwiązania.Podpis


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl