Jak otrzymać nagrody za kody?

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: Zakatalogowani

Czytano: 815 razy | Kategoria: Reklama i promocja | Ilość słów: 370 | Data: Fri, 19 Apr 2013 | 26 komentarzy

Wiele sklepów proponuje Nagrody za kody, to niestety wiąże się z pewnego rodzaju ryzykiem o którym lepiej nie wspominać, ponieważ większość osób biorących udział w takich konkursach poszukuje metody, żeby oszukać sklep.

Jednak mimo to i tak sklepom się to wszystko opłaca, ponieważ takie nagrody za kody są współfinansowane przez firmy produkujące przedmioty, które będą nagrodami. Do tego wszystkiego dodaje się jeszcze to, że dla wielkiego sklepy wydanie kilku tysięcy to nic, ponieważ większą kasę kładzie się na pokrycie strat związanych z magazynowaniem asortymentów. To wszystko może sprawić, że będziemy zupełnie inaczej spoglądać na takie konkursy, jednak warto się czasem przekonać, że jeden taki konkurs może odmienić nasze całe życie. Wszystko przez to, że konkursy mają znacznie większe znaczenie.

Powinnyśmy wiedzieć, że niektóre rozwiązania sprawią nam przyjemność, a inne mogą sprawić, że poczujemy się gorsi. Wszystko to jednak zmienia się jeżeli zdecydujemy podjąć pewne środki mające na celu poprawę naszego samopoczucia.  Dzięki temu, że raz na jakiś czas bierzemy udział w konkursach, to nasze mamy pewną iskierkę w życiu. Warto jeszcze powiedzieć, że szczęście to nie zawsze gwarancja sukcesu, ponieważ może być tak, że zamiast szczęścia mamy chwilowy objaw, który podpowiada nam co powinnyśmy zrobić i dzięki temu zmieniamy całe nasze życie. Oczywiście to nie będzie nam wskazane na dłuższą turę, ponieważ grozi to nałogiem, a tego raczej nie chcemy. To jednak nic, przecież w sumie jest wiele innych bardziej ciekawych rozwiązań, z których możemy korzystać.  

Wszyscy wiemy jak ciężko jest wstać rano i jechać do pracy, zwłaszcza gdy w perspektywie jest już bliski weekend. Jeżeli jedziemy autobusem to możemy się jeszcze chwilę zdrzemnąć, w samochodzie jest już to niemożliwe. I właśnie po to, aby pobudzić nasze szare komórki do myślenia, już od samego rana, a dodatkowo rozbudzić nas, stacje radiowe mają dla nas konkurs radiowy. Może on polegać na różnych zadaniach, tak aby każdy znalazł jakiś konkurs radiowy dla siebie. W jednym z nich będziemy mieli wysłuchać fragmentu jakiegoś utworu i powiedzieć kto jest jego autorem. Albo inny konkurs radiowy będzie polegał na przytaczaniu słów jakiś znanych ludzi, a my będziemy musieli zgadnąć o kogo chodzi.Podpis

Dorota Chojnacka


Rating: 1.0

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl