Artykuły w kategorii: Reklama i promocja

21: Najlepsze sposoby na reklamowanie firmy
Istnieje wiele dobrych sposobów na reklamowanie swojej firmy czy przedsiębiorstwa, jednak każdy biznesman, czy też nawet bizneswoman powinni zdawać sobie sprawę, że zastosowanie jednego sposobu nigdy nie zapewni nam zadowalających rezultatów.

22: Czy szkolenia marketingowe są istotne w dzisiejszych czasach?
Dzisiejszy marketing bardzo się rozwinął w porównania do tego, co znaleźć mogliśmy na tej arenie jeszcze parę lat temu. Obecnie bez Internetu praktycznie nie ma reklamy i większość firm reklamuje się głównie właśnie w sieci.

23: Reklama w gazetach dzisiaj - czy warto?
W dzisiejszych czasach reklama w prasie po prostu przestaje się opłacać - często możemy usłyszeć takie głosy, zarówno wśród przedsiębiorców, jak i pracowników prasy oraz portali internetowych. Jaka jest jednak prawdziwa wersja zdarzeń?

24: Wyciąg z mądrości tłumów
Pojęcie crowdsourcingu po raz pierwszy zostało użyte w 2006 roku na łamach magazynu „Wired”. Dosłownie oznacza ono „korzystanie z zasobów tłumu”.Użył go Jeff Howe, który jako pierwszy nazwał to, co obserwowano od dawna. Dzisiaj z idei crowdsourcingu korzysta coraz więcej osób.

25: Kocha, lubi, promuje!
Idealna firma powinna być jak mistrzyni uwodzenia – piękna, mądra i potrafiąca rozkochać w sobie każdego. Promocja to wielka sztuka przyciągania i utrzymywania zainteresowania klientów. Co zrobić, by stać się najbardziej rozchwytywaną firmą?

26: Pierwsza reklama telewizyjna firmy Wiśniowski
18 godzin pracy, 40 osób, najnowocześniejsza kamera Red One Epic - tak wyglądała produkcja pierwszego billboardu sponsorskiego firmy Wiśniowski. Jego telewizyjna premiera już we wrześniu.

27: Handel w internecie – marketing i reklama
Jak w olbrzymim internecie może znaleźć nas klient? Serwisy aukcyjne, wyszukiwarki? Co do klienta najbardziej przemówi? Czas handlu tradycyjnego powoli zanika, coraz więcej osób decyduje się na zakupy przez internet, dzięki temu oszczędzając już deficytowy czas.

28: Reklama dźwignią handlu
W dzisiejszych czasach podobno reklama jest dźwignią handlu i pewnie tak jest tylko… Mamy do wyboru wiele sposobów do pokazania się na zewnątrz: strony www, ulotki, foldery reklamowe, katalogi wyrobów, banery, spoty reklamowe, marketing bezpośredni. Reklamować możesz się sam lub skorzystać z pomocy profesjonalistów.

29: Urodziny naszego dziecka – kinderball
Urodziny naszego dziecka to jeden z najszczególniejszych dni w roku. My jako rodzina traktujemy go jak wielkie święto na które często przygotowujemy się miesiącami. Dla naszych dzieci to także czas długiego oczekiwania.

30: Firmowe katalogi a pozycjonowanie
Bardzo często w branży pozycjonerskiej pojawiają się coraz to nowsze katalogi, których jedynym celem jest tylko przyciągnięcie klientów gotowych zapłacić za umieszczenie w nich wpisu. Większość z takich katalogów umiera śmiercią naturalną, pozostawiając jednak wiele miejsca stronom o wiele bardziej przydatnym i wartościowym.


Strona 3 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl