Artykuły w kategorii: Reklama i promocja

1: "Nie giń głupio" czyli jak stworzyć dobrego wirusa...
O marketingu wirusowym napisano już wiele. Każdy ponoć wie, że musi być śmiesznie, zabawnie, chwytać za serce i najlepiej gdyby w filmiku występowały koty. Wszystko to racja ale okazuje się, że oklepane schematy stają się już przeszłością.

2: Zwierzęce loga znanych marek
Znak firmowy jako jeden z głównych elementów kampanii reklamowej utrwala się w pamięci klienta. Jak tytuł książki, musi być ciekawy i nietuzinkowy, by przyciągnął potencjalnego kontrahenta czy kupca, wobec tego z pozoru niewielkie logotypy, mają ogromne znaczenie.

3: 12 FAQ na temat copywritingu – z przymrużeniem oka
Poniżej przedstawiamy 12 niecierpiących zwłoki odpowiedzi na pytania dotyczące copywritingu. Odpowiedzi udzielili specjaliści w tej dziedzinie, warto więc przeczytać!

4: Bez reklamy ani rusz
Reklama to podstawa marketingu. Bez reklamy firma nie istnieje. Jak zatem się reklamować by odnieść sukces. Jaka drukarnia łódź wydrukuje nam najlepsze materiały reklamowe?

5: Reklama Twojej firmy na najwyższym poziomie
Prowadzisz biznes i nie reklamujesz się? Ubywa Ci klientów i nie wiesz jak temu zaradzić? Koniecznie postaw na reklama. Jak zwykło się mawiać reklama jest dźwignia handlu. Jeśli nie reklamujesz się to po prostu nie istniejesz.

6: Zamów, wydrukuj i bądź!
Bycie widoczną firmą nie jest wcale takie łatwe, jak może się wydawać. Codziennie mijamy wszelkiego rodzaju reklamy, koszulki i być może nie zwracamy na nie wcale swojej uwagi.

7: Stoisko targowe – małe nie znaczy gorsze!
Kiedy z różnych względów wystawiając się na targach branżowych mamy do wykorzystania małą powierzchnię, nie oznacza to, że jesteśmy z góry na straconej pozycji. Możemy bowiem wykorzystać swój pozornie niewielki potencjał i przekuć go w ogromny sukces.

8: Dlaczego rynek reklamowy jest coraz trudniejszy?
Reklamy towarzyszą nam na każdym kroku: na ulicy, w gazecie, w telewizji czy Internecie. Przez to, że występują one w tak wielu miejscach od kilku lat, posiadanie firmy działającej w tej branży przestało być takie proste.

9: Jak otrzymać nagrody za kody?
Wiele sklepów proponuje Nagrody za kody, to niestety wiąże się z pewnego rodzaju ryzykiem o którym lepiej nie wspominać, ponieważ większość osób biorących udział w takich konkursach poszukuje metody, żeby oszukać sklep.

10: Gdzie możemy dostać produkty promocyjne?
Jak zapewne zdajemy sobie sprawę wiele produktów, które tylko mamy dostępne na rynku należy poszukać na wyprzedażach. Powstaje pytanie dlaczego, ale odpowiedz jest bardzo prosta.


Strona 1 z 5
[1]   [2]   [3]   [4]   [5]  
© 2011 Artykulis.pl