Triumf designu na Wiśniowski Fashion Show

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: aveex

Czytano: 695 razy | Kategoria: Public Relations | Ilość słów: 326 | Data: Tue, 12 Mar 2013 | 27 komentarzy

Takiej promocji w branży budowlanej jeszcze nie było. Metale, śruby, tiule i filc perfekcyjnie dopasowane do siebie w kreacjach projektu Anny Wiśniowskiej na Gali Wiśniowski Fashion Show. Tego nie można było przegapić.

W Wielogłowach, w siedzibie firmy Wiśniowski 8 marca odbyła się Gala na której wręczono Korony Wiśniowskiego – nagrody dla Dystrybutorów firmy. Goście uczestniczyli w niesamowitym pokazie mody Anny Wiśniowskiej, córki właściciela firmy, debiutującej na Gali jako projektantka. Zaprezentowała 11 strojów zainspirowanych elementami materiałów wykorzystywanych na co dzień do produkcji bram i ogrodzeń. Efektowne połączenia metali o niebanalnych kształtach, śrub z kontrastującymi tkaninami, ciekawie skrojonym filcem i zwiewnym tiulem, jeszcze długo pozostaną na językach świadków tego wydarzenia. – Wszystkie projekty sukien powstały gdzieś na kolanie, na jednej kartce A4. Dopiero sam proces tworzenia ich, wygładzania krawędzi metali, zabezpieczania materiałem okazał się bardziej pracochłonny – mówi Anna Wiśniowska. Projektantka zaproponowała geometryczne kształty, bombki, spódnice ze sztywnego filcu z kieszeniami oraz biżuterię wykonaną z pilota 4Go do bram automatycznych. – Sam pilot 4Go jest bardzo designerski, obfity w kolory, dlatego starałam się go wyciszyć, stonować stalą, czernią i szarościami – tłumaczy.

Wszyscy przybyli goście komplementowali pomysł wykorzystania, w formie wybiegu dla modelek, przeszklonego przejścia, przebiegającego nad drogą krajową nr 75, łączącą Nowy Sącz z Krakowem. Łącznik, na co dzień służący jako przejście pomiędzy dwiema halami produkcyjnymi, tego wieczoru był wyeksponowany przez profesjonalne oświetlenie. Doskonale spełnił swoją rolę, dodając smaczku pokazowi. Galę uświetniły swoją obecnością znane osobistości, takie jak: Marcin Prokop, prowadzący uroczystość, Dorota Williams, która wręczała Korony Wiśniowskiego, Sasha Strunin oraz Wojciech Witczak. Nie zabrakło również prezydenta Nowego Sącza, pana Ryszarda Nowaka.

Po części oficjalnej zaproszono gości na bankiet w tematycznej scenerii bram i ogrodzeń, podczas którego można było obserwować profesjonalną sesję zdjęciową kolekcji zaprezentowanej w pierwszym punkcie programu. Po takim debiucie Anny Wiśniowskiej czekamy na kolejne pokazy jej talentu.Podpis

Bandera


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl