Konferencja promująca nowe modele telewizorów marki Philips

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: aveex

Czytano: 669 razy | Kategoria: Public Relations | Ilość słów: 367 | Data: Fri, 24 May 2013 | 23 komentarzy

Platforma Smart TV, MiraCast, system Ambilight czyli konferencja promująca nowe modele telewizorów marki Philips Te i inne osiągnięcia techniczne i perełki designu można było oglądać i testować na konferencji „Telewizyjne Show - dom wielofunkcyjny”, która odbyła się 10 maja w warszawskim Wawrze.

„Telewizyjne Show – dom wielofunkcyjny” był szansą zweryfikowania jak telewizory marki Philips sprawdzają się w ich naturalnym środowisku. W tym celu firma wynajęła na co dzień zamieszkiwany dom, wyposażyła go w swoje nowości i dzieląc je tematycznie, wyeksponowała ich najmocniejsze strony. - Chcieliśmy zaprezentować nasze nowości technologiczne w ich docelowym środowisku, miejscach i sytuacjach, w których oglądamy je zazwyczaj – powiedział Piotr Herod manager ds. produktu telewizorów marki Philips. – Stąd pomysł na miejsce konferencji i scenki rodzajowe – dodaje.

Część konferencji dla mediów branżowych zaczęła się o godzinie 13.00, zaś dla mediów lifestylowych o godzinie 15.30. Obie grupy dziennikarzy przywitał w krótkim wystąpieniu Radosław Wyszyński, Dyrektor Generalny TP Vision Poland. Philips zagwarantował domową atmosferę, więc zaopatrzeni w kawę i herbatę dziennikarze rozsiedli się na kanapach, by wysłuchać prezentacji. Po krótkim wprowadzeniu zaproszeni goście wraz
z konferansjerem udali się na wycieczkę, by odkrywać przygotowane przez Philips niespodzianki – wspominane scenki. Pierwszą z nich była napotkana grupa kibiców oglądających mecz, kilkakrotnie podziwiających strzelone bramki dzięki funkcji przewijania - timeshifting. Kolejną atrakcją na trasie wycieczki była sypialnia - spowita w romantycznym półmroku. Jak się okazało, w sypialni wypoczywała para kochanków oglądających w łóżku film. Atmosferę świetnie podkreślał trójstrefowy system Ambilight. Konferansjer poprowadził następnie gości na mecz tenisa rozgrywany na konsoli najnowszej generacji sterowanej gestami. Sportsmenki wyposażone w specjalne okulary  demonstrowały funkcję Full-Screen Gaming. Dzięki niej, każda z nich mogła obserwować widok swojego gracza na całym ekranie telewizora zamiast konwencjonalnie śledzić rozgrywkę na podzielonym ekranie. Zwieńczeniem wycieczki była wizyta na wieczorze panieńskim – uczestniczki wspominały wspólnie spędzone wakacje, oglądając przy tym zdjęcia, które, za pomocą funkcji MiraCast, przesyłały do telewizora ze smartfona opartego na systemie Android.

Po pokazie odpowiednich funkcji zebrani goście mogli wymienić się wrażeniami i porozmawiać z prowadzącymi, kosztując rozmaitych przekąsek. Interaktywna konferencja „Telewizyjne Show – Dom Wielofunkcyjny” spotkała się z dużym entuzjazmem.

Organizacją konferencji zajęła się Agencja Reklamowa Aveex.       Podpis

Bandera


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl