FAAC uczestnikiem Kongresu Stolarki Polskiej

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: aveex

Czytano: 621 razy | Kategoria: Public Relations | Ilość słów: 274 | Data: Wed, 26 Jun 2013 | 10 komentarzy

16 i 17 maja w Wolborzu odbywał się IV Kongres Stolarki Polskiej. Jedna z najważniejszych imprez, przyciągająca co roku przedstawicieli firm i instytucji działających w branży stolarki otworowej, goszcząca dziennikarzy polskich i zagranicznych oraz władze lokalne, samorządowe i wojewódzkie. Nie mogło tam zabraknąć firmy FAAC Polska.

Ponad dwieście osób uczestniczyło przez dwa dni Kongresu w blokach dyskusyjnych, podzielonych na 3 panele. Ich tematyka oscylowała wokół zagadnień eksportu i jego znaczenia dla rodzimych wytwórców, kwestii legislacyjnych związanych z branżą czy dyrektyw unijnych i ich wpływu na firmy działające w Polsce. Rozważano potencjalne scenariusze rozwoju, analizowano przypadki konkretnych firm, omawiano różnorakie strategie rozwoju. W panelach brali udział przedstawiciele największych firm, dzieląc się ze słuchaczami swoimi doświadczeniami. – Kongres Stolarki Polskiej okazał się być platformą wymiany doświadczeń. Poruszono wiele ciekawych tematów, z których wyciągnięte konkluzje będą nam towarzyszyć przy podejmowaniu działań w naszej firmie w kierunku rozwoju sprzedaży mechanizmów drzwi automatycznych marki FAAC – podsumował Piotr Wiśniewski, dyrektor generalny FAAC Polska.

Zamknięciem pierwszego dnia Kongresu była uroczysta Gala, w czasie której rozdane zostały certyfikaty oraz, po raz pierwszy w historii Kongresu, Orły Polskiej Stolarki. Statuetki przyznane zostały w kategoriach „Lider Polskiej Myśli Technicznej”, „Wyróżnienie Prezesa i Zarządu Związku Polskie Okna i Drzwi” oraz „Osobowość Roku Branży Stolarki Budowlanej”. W tej ostatniej kategorii nominowany był również Pan Piotr Wiśniewski z firmy FAAC Polska.
IV Kongres Stolarki Polskiej przebiegający pod hasłem „Branża bez ograniczeń” nie tylko określił cele i zadania stojące przed producentami na drodze do dalszego rozwoju na rynkach zagranicznych, ale też wytyczał kierunki rozwoju na rynku polskim. Firma FAAC legitymująca się 65 – letnim doświadczeniem i stabilną tendencją wzrostową tak na świecie jak i w Polsce, świetnie się w tą konkluzję wpisuje.Podpis

BANDERA


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl