Artykuły w kategorii: Public Relations

1: Magiczne słowo - ekologia
Życie w duchu eko to nie tylko sortowanie odpadów, czy specjalna dieta, ale przede wszystkim życie zgodnie z naturą i energooszczędność. FAAC - światowy lider w rozwiązaniach z dziedziny automatyki przyjął postawę proekologiczną.

2: FAAC uczestnikiem Kongresu Stolarki Polskiej
16 i 17 maja w Wolborzu odbywał się IV Kongres Stolarki Polskiej. Jedna z najważniejszych imprez, przyciągająca co roku przedstawicieli firm i instytucji działających w branży stolarki otworowej, goszcząca dziennikarzy polskich i zagranicznych oraz władze lokalne, samorządowe i wojewódzkie. Nie mogło tam zabraknąć firmy FAAC Polska.

3: Wiśniowski na IV Kongresie Stolarki Polskiej
W dniach 16 i 17 maja w Bronisławowie odbyła się IV edycja Kongresu Stolarki Polskiej. W spotkaniu uczestniczyło ponad dwustu gości - przedstawicieli producentów stolarki otworowej. Jednym z partnerów wydarzenia była firma WIŚNIOWSKI.

4: Konferencja promująca nowe modele telewizorów marki Philips
Platforma Smart TV, MiraCast, system Ambilight czyli konferencja promująca nowe modele telewizorów marki Philips Te i inne osiągnięcia techniczne i perełki designu można było oglądać i testować na konferencji „Telewizyjne Show - dom wielofunkcyjny”, która odbyła się 10 maja w warszawskim Wawrze.

5: Czas na szlaban
Pojawia się coraz więcej zamkniętych osiedli, coraz częściej również decydujemy się na ograniczenie ruchu pojazdów nieupoważnionych na posesjach, więc decydujemy się na szlaban. Jaki wybrać?

6: Jak zautomatyzować bramę garażową?
Nawet jeśli, w ramach oszczędności przy budowie domu, zdecydowałeś się na ręcznie otwieraną bramę, zautomatyzowanie jej jest łatwe, nawet przy niskim budżecie. Podpowiadamy jak to zrobić.

7: Wiśniowski Home Design rozstrzygnięty
Konkurs Wiśniowski Home Design rozstrzygnięty. Jury po długich naradach podjęło decyzję i wyłoniło zwycięzcę. Najlepszy projekt wykonała Magdalena Olesek z Myślenic.

8: Triumf designu na Wiśniowski Fashion Show
Takiej promocji w branży budowlanej jeszcze nie było. Metale, śruby, tiule i filc perfekcyjnie dopasowane do siebie w kreacjach projektu Anny Wiśniowskiej na Gali Wiśniowski Fashion Show. Tego nie można było przegapić.


Strona 1 z 1
[1]  
© 2011 Artykulis.pl