Profesjonalna firma

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: cisza

Czytano: 523 razy | Kategoria: Mała firma | Ilość słów: 298 | Data: Mon, 3 Mar 2014 | 0 komentarzy

Aby firma cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów musi zapracować na dobra renomę. Przy wyborze firmy wiele osób kieruje się ogólna opinia jaka cieszy się dana spółka. Jednak aby ta była jak najlepsza należy wprowadzić kilka istotnych zasad w życie naszej firmy.

Dzięki nim nasz spółka będzie postrzegana jako profesjonalny partner w interesach.

Wszystko na czas

Przede wszystkim należy dotrzymywać terminów narzuconych przez klientów. Postarajmy się realizować projekty na czas i nie podejmujmy się zadań, których realizacja nie będzie możliwa tak szybko jak życzy sobie tego zleceniodawca. Klient, który poprosił naszą firmę o wykonanie danego zlecenia poczuje, że będzie ono gotowe w wyznaczonym terminie. Każdy dzień zwłoki powoduje spore niezadowolenie ze strony zleceniodawcy. Ten, nieusatysfakcjonowany pracą naszej firmy dzieli się dość negatywna opinia z innymi przedsiębiorcami. Firma, która choć raz spóźni się z wykonaniem powierzonego zadania już zawsze  będzie postrzegana jako ta, która nie jest godna zaufania.

Profesjonalna kadra

Oprócz tego należy zadbać o to, aby nasi pracownicy byli odpowiednio wykwalifikowani. Oczywiście zatrudniając kandydatów na wybrane stanowisko powinnyśmy mieć pewność że posiadają wymagane  wykształcenie i doświadczenie w danej branży. W tym celu zastanówmy się jakie szkolenia czy kursy pomogą naszej kadrze pracować efektywniej. Te  kolei nie muszą być nadto kosztowne- Unia Europejska oferuje liczne dofinansowania, o które możemy ubiegać się w celu podniesienia kwalifikacji osób, które zatrudnianym. Istotne jest także to w jaki sposób przedstawimy klientom ofertę naszej firmy. Zwykłe rozmowy biznesowe powinny być wzbogacone o  prezentacje 360 stopni. Dzięki nim klient może w pełni zapoznać się z produktami lub usługami jakie oferujemy.

Profesjonalizm firmy zależy w dużej mierze od tego, czy spółka sprawnie wywiązuje się z podjętych zobowiązań. Kolejnym warunkiem aby nasza firma cieszyła się dobra opinią jest wykwalifikowana kadra pracownicza. Bardzo ważne jest także to, jak prezentujemy naszą ofertę potencjalnym klientom.Podpis

Ala N.


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl