Artykuły w kategorii: Mała firma

21: 5 kroków do założenia własnej firmy
Własna firma marzy się niejednemu. Nie jest to marzenie, które nie może się spełnić. Trzeba tylko wziąć pod uwagę parę aspektów i dobrze przemyśleć sprawę. Od własnej działalności dzieli cię 5 kroków.

22: Fryzjer dobrze zorganizowany
Sprawne zarządzanie zakładem fryzjerskim czy gabinetem kosmetycznym nie musi wcale być czasochłonne i absorbujące. Wielu pracowników tych miejsc musi dzielić swój czas pomiędzy stanowiskiem pracy a recepcją i telefonem.

23: Mieszkanie siedzibą firmy
Zdecydowanie się na założenie firmy to ważny krok w karierze zawodowej. Może sprawić, że przedsiębiorca zacznie piąć się w górę, albo wyląduje z hukiem na dnie. Dlatego jedną z ważniejszych kwestii jest mądre rozplanowanie budżetu.

24: Czy w Polsce laptopy też będą motywować do nauki?!
Jeden z polskich portali internetowych opublikował szczegóły z amerykańskiego raportu The Center for Research in Education Policy na University of Memphis.

25: Programy do faktur
Jeżeli prowadzimy własną firmę i wystawiamy faktury swoim klientom, powinniśmy ułatwić sobie to zadanie. Na rynku dostępnych jest bowiem wiele programów do wystawiania faktur, które są łatwe i szybkie w obsłudze.

26: Prowadzenie księgowości internetowej
Przede wszystkim, różnica pomiędzy księgowością tradycyjną, a internetową polega na tym, że tę pierwszą prowadzimy całkowicie samodzielnie.

27: Jak zwiększyć prestiż małej firmy?
W niektórych branżach prestiż ma istotne znaczenie, bo przekłada się na sprzedaż produktów. Nawet małe firmy muszą dbać o wizerunek. Dziś nie sprzedaje się tylko produktu, ale także markę.

28: Praca w domu czy w biurze?
Dla wielu praca w domu, to żadna praca. Wyjście z takiego założenia pojawia się ze względu na utarte stereotypy – kiedyś nie było możliwe wykonywanie innych obowiązków, niż domowe, dziś pojęcie pracy w domu uległo modyfikacji. Coraz częściej pojawia się więc pytanie – w domu czy w biurze?

29: Jak założyć własną firmę?
Kiedy praca na etacie przestaje wystarczać. Kiedy masz ambicję zrobienia czegoś samodzielnie od początku do końca lub po prostu nie widzisz dla siebie miejsca na rynku pracy – załóż własną działalność gospodarczą.

30: Czy firma powinna mieć stronę internetową?
Ludzie przyzwyczajają się do tego, że wszystko można obecnie znaleźć w internecie. Od produktów, przez różnego typu usługi. Innymi słowy, wiele firm decyduje się na założenie strony internetowej. Czy się to opłaca? Czy zupełnie każda firma powinna zainteresować się takim sposobem prezentacji oferty?


Strona 3 z 3
[1]   [2]   [3]  
© 2011 Artykulis.pl