Artykuły w kategorii: Mała firma

1: Moje biuro – moją twierdzą
Coraz częściej, z różnych względów, Polacy decydują się na pracę w domu. Aby jednak domowe biuro pozwalało na jak najbardziej efektywną pracę, koniecznie musimy je właściwie urządzić.

2: 5 sposobów na nudę w biurze
Praca biurowa potrafi być wyjątkowo monotonna, a godziny spędzane w jednym miejscu mają prawo męczyć nawet te osoby, które starają się podchodzić maksymalnie profesjonalnie do powierzanych im obowiązków.

3: Masaż w biurze na Twoje dolegliwości
Praca biurowa jest nieodłącznie związana ze spędzaniem kilku, a nawet kilkunastu godzin w pozycji siedzącej. W związku z tym konieczne jest dbanie o swoje samopoczucie, jak i zdrowie. Jednym ze sposobów na poprawę samopoczucie i efektywności w pracy jest masaż w biurze.

4: Formy działalności gospodarczej – którą wybrać?
Jedną z najważniejszych decyzji dotyczących prowadzenia własnej firmy jest wybór odpowiedniej formy działalności gospodarczej. Jest to fundament dla jej funkcjonowania i podejmowania przyszłych decyzji. Każda forma działalności ma swoje wady i zalety, jednak z pomocą przychodzi poniższy artykuł opisujący spółki.

5: Profesjonalna firma
Aby firma cieszyła się dużym powodzeniem wśród klientów musi zapracować na dobra renomę. Przy wyborze firmy wiele osób kieruje się ogólna opinia jaka cieszy się dana spółka. Jednak aby ta była jak najlepsza należy wprowadzić kilka istotnych zasad w życie naszej firmy.

6: Pieczątka w firmie
Zgodnie z prawem polskim, rejestrując firmę w Polsce nie ma obowiązku posiadania pieczątki. Nie mniej jednak Urząd Skarbowy oraz banki zazwyczaj uważają ją za wymóg.

7: Szybki druk
W dzisiejszych czasach zależy nam na tym, by wszystko odbywało się szybko oraz sprawnie. Dlatego też, bardzo często bywa tak, że stawiamy na różnego rodzaju pragmatyczne rozwiązania, stawiając zarówno na jakość, jak i na czas wykonania, czy też cenę.

8: Niezłe perspektywy segmentu wyposażenia wnętrz
Mimo kryzysu gospodarczego, wciąż rośnie popyt na produkty niezbędne przy wykańczaniu nieruchomości. Krajowi liderzy muszą jednak twardo stawiać czoła zagranicznym sieciom.

9: Łatwiejsze fakturowanie od 1 stycznia 2013
Wraz z nadejściem ostatniego miesiąca roku 2012, wiemy już więcej o planowanych zmianach w przepisach dotyczących fakturowania. Wszelkie modyfikacje mają służyć ułatwieniu procesu fakturowania i dostosowaniu naszego prawa do wymogów Unii Europejskiej.

10: Formalności związane z wystawieniem faktury wewnętrznej
Co to jest faktura wewnętrzna...Jest to nic innego jak zwykła faktura. Różnica polega w sytuacjach w których się ją wystawia. Zazwyczaj dotyczą one bowiem wewnątrzwspólnotowych działań.


Strona 1 z 3
[1]   [2]   [3]  
© 2011 Artykulis.pl