Import z Chin - Targi w Chinach

PDF | Widok wydruku | Html

Autor: ChinskiRaport.pl

Czytano: 589 razy | Kategoria: Biznes | Ilość słów: 431 | Data: Sat, 6 Oct 2012 | 3 komentarzy

Dlaczego warto jechać na targi w Chinach? Jest to dobry sposób na rozpoczęcie importu z Chin? Przedstawiamy największe targi w Chinach - Targi w Kantonie

Targi w Chinach – Targi w Kantonie.

Targi w Chinach mają wieloletnią tradycję. Jednak to targi w Kantonie są najstarszymi i największymi targami handlowymi w Chinach i na świecie. Targi kantońskie odbywające się w mieście Canton (Kanton, Guangzhou). Pierwsza edycja targów kantońskich odbyła się już w roku 1957 i przyciągnęła dziesiątki tysięcy odwiedzających. Obecnie targi w Kantonie odbywają się dwa razy do roku. Obie edycję, wiosenną w kwietniu oraz jesienną w październiku podzielono na trzy fazy. Każda z faz podzielona jest według branż.

Wiosenna edycja odbywa się w dniach 15-19 kwietnia (faza 1), 23-27 kwietnia (faza 2) 1-5 maja (faza 3), natomiast na jesieni targi w Kantonie odbywają się w następujących dniach 5-19 październik (faza 1), 23-27 październik (faza 2), 31 października - 4 listopada (faza 3). Targi podzielone są również tematycznie.


Początkowo targi odbywały się w starym kompleksie targowym - Liuhua. znajdował się on w samym centrum Kantonu, jednak od 2008 roku całe targi przeniesione zostały do nowoczesnego kompleksu wystawienniczego – Pazhou.

Dojazd na targi kantońskie jest ułatwiony, z głównego lotniska Baiyun International Airport Guangzhou (CAN) są bezpośrednie autobusy jak również z sąsiadującego Shenzhenu i HongKongu. Również dojazd taksówkami jest bezproblemowy, centrum targowe połączone jest szeregiem dróg ekspresowych i autostrad.


Natomiast z samego Kantonu najłatwiej dojechać metrem – Linia nr 8- przystanek Pazhou. Same targi w Cantonie mają międzynarodową renomę, zawdzięczają to swojej wieloletniej tradycji – od lat jest to chińskie okno na świat.
Każdą edycję odwiedza ponad 200.000 gości ze 203 państw i rejonów świata, samych stoisk wystawienniczych jest ponad 55.000, w powierzchnia wystawowa to 1,125,000 m².

Targi w Kantonie to najlepszy sposób na rozpoczęcie importu z Chin, wiele początkujących importerów i firm wybiera się do Kantonu, aby poznać możliwości chińskich producentów i rozpocząć import towarów z Chin. Targi kantońskie poprzez swoje 3 fazy i podział na grupy tematyczne oferują szeroki wybór dostawców. Jest to również dobre miejsce, aby zapoznać się z chińską konkurencją.
Wszelkie nowości na rynku, związane ze światowymi trendami czy to nowościami technicznymi prezentowane są właśnie w Kantonie – wśród wystawców znajdziemy małe rodzime fabryki, które wyprodukują wszystko zgodnie z naszym zamówienie jak również wielkie chińskie międzynarodowe koncerny.
Wszystkim importerom i hurtowników, którzy pragną rozpocząć import z chin polecamy wyjazd na targi w chinach, a tym bardziej na targi w Kantonie.

Podpis

ChinskiRaport.pl


Rating: Not yet rated

Komentarze

Skomentuj

Nie masz uprawnień do komentowania. Musisz się zalogować.
© 2011 Artykulis.pl